Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 3.4. 2018 11:32
Karolína Šafránková

Strašný zážitek herečky z Ulice. Představitelku Lucky přepadli

Seriál Ulice: Karolína Šafránková jako Lucie Weberová
Zdroj: TV Nova

Mladá herečka Karolína Šafránková, kterou diváci znají hlavně jako představitelku Lucie Weberové ze seriálu TV Nova Ulice, se svým fanouškům na instagramu svěřila s děsivou zkušeností.. Herečku v Praze přepadli!

Příspěvek sdílela dvacetiletá herečka na instagramu v pátek. "Dámy a slečny!!! Dávejte na sebe PROSÍM opravdový pozor. Choďte domů s doprovodem nebo aspoň neposlouchejte hudbu ve sluchátkách," napsala Karolína Šafránková.

 

"V Praze mě totiž někdo přepadl a okradl. NIKOMU TO NEPŘEJU a apeluju na všechny - mějte rozum...,“ svěřila se dvacetiletá herečka z Ulice. Na fotografii, kterou Šafránková zveřejnila, je vidět, že má pod okem monokl.

 

Násilí Karolína zažila i při natáčení Ulice. Její postavu Lucii Weberovou totiž její cholerický otec několikrát zfackoval. Lucie kvůli konfliktům s otcem dokonce odešla z domu.

 

17

GALERIE: Karolína Šafránková byla přepadena!

Zdroj: Instagram

Karolína Šafránková

Herečka se stala obětí násilného přepadení

Hodnocení:

 

Její otec totiž pořádně zatápí učiteli Davidovi Kučerovi, kterého Lucčin spolužák Dominik vyfotil, jak se stará o opilou a polonahou Lucii. Davida kvůli tomu Weber obviňuje ze zneužívání své dcery.

 

 

Jak se její příběh vyvine dál, sledujte každý všední den od 18:25 na obrazovkách TV Nova.
 

ČTĚTE TAKÉ:

Braňte se přepadení! MANUÁL ÚČINNÉ PREVENCE
TEST: Umíte základy SEBEOBRANY?

vbo TN.cz