Dominikánská republika

Zažijte svatbu svých snů! Za romantikou do exotiky

Romantika - 3
Zdroj: Národní turistický úřad Dominikánské republiky

Láká vás říct si své ano například na písečné pláži pod kokosovými palmami? Věřte, že Dominikánská republika je pro váš speciální den tím nejideálnějším místem. Pokud ještě na svatbu nepomýšlíte, nevadí, vyjeďte se svou milovanou polovičkou zažít nezapomenutelnou romantickou dovolenou kdykoliv jen chcete.

 Přírodní krásy Dominikánské republiky, ubytování na světové úrovni a široká škála aktivit dělají z této země lákavý cíl pro všechny zamilované. Pláže s bělostným pískem lemované kokosovými palmami jsou idylickým místem pro oslavu výročí, Valentýna nebo líbánek. Tato země vám ovšem nabídne ještě mnohem víc. Dopřejte si luxusní wellness a spa služby nebo se vydejte vstříc pořádnému dobrodružství!


Dominikánská republika nabízí celou řadu ubytování pro páry, od opulentních letovisek po rustikální útočiště schované v přírodě. Chcete prožít dovolenou na stejném místě jako například Beyoncé s Jay Z? Využijte luxusní ubytování na pláži La Romana. Milovníci přírody toužící spíše po klidu jistě upřednostní ubytování na poloostrově Samaná. Pronajmout si tu můžete klidně i celý dům!


Chcete-li se prosvištět po karibských vlnách, můžete si pronajmout soukromou jachtu a vydat se prozkoumat nedaleké ostrovy Saona nebo Catalina, které vám poskytnou relax na nedotčených plážích. Nezapomenutelný východ slunce s hlavou v oblacích zažijete při letu horkovzdušným balonem nad Punta Canou.

 

 


Domluvit si tu můžete i svatební obřad, a to jak v případě civilního sňatku, tak náboženského ceremoniálu. Hotely dokonce poskytují svatební balíčky a služby zahrnující také například fotografy nebo plánovače, kteří vám pomohou s přípravou celého svatebního dne. Bát se nemusíte ani o zajištění svatebního dortu, stravování nebo květinové výzdoby a hudby.

 

 
Ať už si užíváte líbánky, výročí nebo spontánní dovolenou ve dvou, Dominikánská republika vám zajistí spoustu nezapomenutelných zážitků. Vydejte se například k vodopádům Damajagua, při jejichž zdolávání se můžete ještě více sblížit a vzájemně si vypomáhat. Ozkoušet můžete také canyoning, windsurfing, ziplining a další. Pokud se chcete raději nechat hýčkat, využijte luxusních wellness služeb nebo si zajděte na párovou masáž. V Dominikánské republice si na své přijde každý!

sik TN.cz