agresivní útočník

Střelba v Bratislavě! Ozbrojeného muže zneškodnili policisté

Střelba v Bratislavě
Zdroj: facebook, Polícia Slovenskej republiky
Téma:

V ulicích Bratislavy se v pátek odpoledne ozvala střelba, postřelen byl muž, který se po centru města pohyboval s nožem v ruce a vyhrožoval kolemjdoucím, předtím napadl a zranil člena bezpečnostní služby. Při zásahu byla zraněna také mladá dívka.

Velmi vypjaté chvíli zažili lidé v Bratislavě. Vše začalo hozeným kamenem do prosklených dveří ministerstva financí, uvádí portál tvnoviny.sk. Muž měl křičet, že nechce do vězení.

 

Uklidnit ho šel člen bezpečnostní agentury, agresor ho pořezal a bodl nožem, podle informací TV Markíza mohl mít u sebe dva nože. Zraněný muž skončil na jednotce intenzivní péče, měl by být mimo ohrožení života.

 

Následně agresor zamířil do centra města, kde podle policie vyhrožoval kolemjdoucím, zejména šlo o ty, kteří šli za ním a natáčeli ho na mobilní telefony. Muž vyhrožoval i přivolané policejní hlídce.

 

 

"Výhružky pokračovaly, muž se oháněl nožem, byl nebezpečný pro svoje okolí a samotné policisty, proto hlídka použila služební zbraň," popisují slovenští policisté na sociálních sítích. Postřelený muž se měl také sám bodnout do břicha.

 

Podle policie byla zraněna další osoba, tvnoviny.sk uvádí, že šlo o 14letou dívku. "Její zranění je lehké, vyšetřuje se, co ho způsobilo," popsali policisté.
 

klma TN.cz