STŘEPINY: Záhadná zmizení psů v Česku!

Téma:

Nešťastné náhody nebo krádeže zvířat na objednávku? Reportérka Karolína Tomašková zjišťovala, co je pravdy na tom, že v Česku operuje mafie, která krade zvířata. A dozvíte se i to, jak pracují detektivové, kteří po ztracených psech pátrají.

Podezřelá auta s cizí poznávací značkou a nikdy nevysvětlená zmizení psů - jak to spolu souvisí? Existuje v Česku mafie, která krade pejsky přímo ze zahrad nebo přivázané u obchodů? To jsou spekulace, ze kterých mrazí, ale bohužel je nelze vyloučit. V nebezpečí jsou všechny rasy psů. Z kotců mizí velcí psi, bull plemena a od supermarketů zase menší rasy. 

 

 

Období Vánoc a začátek Nového roku navíc pro pejskaře platí za nejrizikovější. Zlodějům často práci ulehčujeme svým nezodpovědným chováním sami a to nejen uvazováním u obchodů! Psi se vyplaší a utečou třeba kvůli petardám, pro zloděje pak není složité využít nepozornosti během rušných vánočních nákupů a psy sebrat.

 

 


Jediná možnost, jak zajistit, abyste o svého psího přítele nepřišli, je chovat se co nejvíc zodpovědně a nenechávat ho samotného před obchodem bez dozoru, aby vám kvůli pár nestřeženým okamžikům nezbyly jen oči pro pláč a prázdné vodítko.

 

Související témata:
TN.cz/vem