Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 11. 6. 2018

Střepiny 10. 6. 2018

Zdroj: TV Nova

Desítky otrávených lidí z jednoho stánku s rychlým občerstvením. Před čím nás hygienici varují a co nás může v létě stát i život? Válka žlutých proti zeleným, aneb cenová kouzla autobusových dopravců. Vyhraje zákazník? A hokejový bohatýr Ovečkin a jeho splněný sen. Stanly Cup konečně v rukou milovaného i proklínaného velikána.

Teploty kolem tropické třicítky, sem tam pořádná bouřka. Taková je podle amerických i britských meteorologů předpověď počasí pro Česko až do září. Co by to znamenalo? Jak zvládnou vedra zemědělci? A co na to říkají čeští meteorologové?

 

 

Bezmála 60 zákazníků stánku s rychlým občerstvením v Hradci Králové se otrávilo jídlem a skončilo ve vážném stavu v nemocnici. Jak se dá bakteriím v jídle bránit a na co si dát pozor zvlášť teď v letním období? A na co všechno naráží kontroly hygieniků?

 

Válka přepravních společností. Jak probíhá souboj dopravních gigantů a kdo z něj nejvíc vytěží?

 

 

Hráči Washingtonu Capitals porazili ve finálové sérii Vegas Golden Knights 4:1 na zápasy a získali Stanley Cup. Spolu s Jakubem Vránou a Michalem Kempným zvedl nad hlavu po 13 letech čekání také ikonický Alexander Ovečkin. Jaká byla jeho kariéra? Jaká byla jeho cesta na vrchol? A proč ruský bohatýr budí takové vášně?

 

TN.cz/vem
Reklama