Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 18.1. 2016 09:38

STŘEPINY: Žena narozená v mužském těle! Jak probíhala přeměna?

Zdroj: TV Nova

Vstoupili jsme do roku plného hrozeb, krizí a nebezpečí. Alespoň to tvrdí experti. Máme se bát? Tento týden byl mimo jiné také ve znamení fotbalu Messi versus Ronaldo, souboj fotbalových es nejen o Zlatý míč. Jak žije žena narozená v mužském těle? A každoroční veletrh spotřební elektroniky v Las Vegas, který udává trendy. To vše můžete vidět ve Střepinách.

Evropa je sevřená v kleštích několika problémů. Sebevražedné útoky jako všudy přítomná hrozba evropských metropolí. Bezpečností situace je podle expertů na starém kontinentě nejhorší za posledních 25 let.

 

Žena uvězněná v mužském těle. Jak se jí žilo a čím si musela projít, než se stala sama sebou? Podívejte se na exkluzivní reportáž zachycující deset let jejího života.

 

Zlatý míč pro nejlepšího hráče planety. O ten mezi sebou už sedm let kopají dva nejslavnější hráči a letos navíc jméno vítěze nedopatřením uniklo předem.

 

 

Batmanovo superauto, výprava na druhý konec světa za pár vteřin, nebo brýle, se kterými se nikdy neztratíte. To jsou nejnovější technologické vychytávky z veletrhu spotřební elektroniky v Las Vegas.

 

Další díly Střepin najdete ZDE

vem TN.cz
Reklama