Policie pátrá

Strhl ženu z kola, hrozil jí injekcí, znásilnil ji a okradl. Pomozte!

Znásilnění - ilustrační foto - 9
Zdroj: TN.cz/Jakub Deml
Ilustrační snímek
Téma:

Ostravští policisté žádají o pomoc při pátrání po nebezpečném násilníkovi, který v úterý ráno na cyklostezce ve Vratimově znásilnil cyklistku. Potom ji navíc ještě okradl.

"Ke skutku došlo dnes zhruba kolem 07.30 na cyklostezce ve Vratimově v úseku u železniční trati ve směru na Paskov," upřesnila policejní mluvčí Gabriela Holčáková.

 

Agresor se ženě postavil do cesty, strhl ji z bicyklu, pak jí vyhrožoval injekční stříkačkou, aby mu byla po vůli. Po pohlavním styku vyděšenou oběť navíc okradl a utekl pryč.

 

"Bylo zjištěno, že místo činu míjel v době skutku cyklista i běžec. Oba svědci mohou k věci poskytnout klíčové informace. Žádáme oba, aby nás kontaktovali na lince 158," žádá Holčáková.

 

Pokud jde o násilníka samotného, tak je mu asi 30 let, vysoký je asi 170 centimetrů, je štíhlý a má krátce zastřižené hnědé vlasy.

 

 

"Oblečen byl do trička s krátkým rukávem modré barvy s nezjištěným nápisem a do károvaných modro-bílých kraťasů. Na nohách měl fialové crocsy. Muž jel původně rovněž na jízdním kole," dodala Holčáková.

 

Jakékoli informace policisté uvítají na lince 158. Za loupež a znásilnění hrozí muži až desetileté vězení.

pez TN.cz