Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 14. 10. 2017
přírodní bydlení

Stromový dům se solárními panely funguje jako hotel. Stojí u pláže

Stromový dům
Zdroj: Airbnb
Stromový dům

V Mexiku stojí krásný stromový domek, do kterého se sjíždí lidé z celého světa. Originální ubytování je velmi ekologické, má solární panely.

Hotýlek s názvem Playa Viva je kouzelné přírodní ubytování v oblíbeném mexickém letovisku Acapulco. Jeho stěny jsou vyrobeny z bambusů. Má několik velkých oken, které umožňují výhled do okolní krajiny.

 

Výstavba trvala přibližně šest měsíců. Pokud byste čekali jednoduše zařízený pokoj, tak byste se hodně spletli. Jedná se o opravdu luxusní ubytování, které je vyzdobeno romantickým stylem.

 

16

GALERIE: Stromový dům

Zdroj: Airbnb

Stromový dům - 1

Hodnocení:

 

U velké manželské postele nechybí nebesa. V domku jsou velké postele hned dvě, které se od sebe dají oddělit závěsem. V tomto hotýlku najdete i doplňky, jako například malé sošky žiraf a světlení, které jsou vyrobeny ze dřeva.

 

 

Velkou chloubou majitele je koupelna, která je také zařízena v přírodním stylu. Z domku je krásný výhled na pláž a na oceán, který od domu dělí jen pár metrů.

 

I okolí obydlí je velmi romantické – plné palem, kaktusů a dalších exotických rostlin. Noc v tomto originálním ubytování stojí v přepočtu přibližně 13 tisíc korun, záleží na sezóně.

ham TN.cz