Snídaně s Novou

Jako rosnička nemá konkurenci! Co předvedl Suchoň tentokrát?

Téma:

Moderátor Petr Suchoň je určitě nejoriginálnější "rosničkou" TV Nova. Každou předpověď uvede jinou hláškou, případně složí básničku nebo vystřihne rapový song. Podívejte se na jeho další parádičky.

Petr Suchoň ve Snídani s Novou rýmuje, zpívá a hýří metaforami. Prostě dělá vše pro to, aby předpověď počasí nebyla jen o teplotách a srážkách, ale aby se diváci také pobavili. A to se mu daří na výbornou - skvělou odezvu má také v komentářích na facebooku.

 

Když Suchoň nevystřihne rovnou básničku nebo nerapuje, zaujme diváky svou němčinou, případně zábavnými přirovnáními. "V hodinách němčiny jsme zpívali Guten morgen, liebe sonne. A že sonne bude, za to vám ručím svou botou číslo 47," prohlásil v pondělní Snídani.

 

V další relaci zase nezapřel svého sportovního ducha, když ji popsal jako zápas ročních období. "A ještě jeden takový sportovní souboj. Jaro versus zima, to je jasná výhra jara. 3:0, klidně 5:0!" hlásil Petr divákům.

 

 

V minulosti už oblíbený sporťák recitoval o své úloze "rosničky", básničku složil také pro své kolegy a v neposlední řadě šokoval zpěvem čerstvě napsané písně. Snídani s Novou sledujte každý všední den, začíná v 5:55.

epa TN.cz