snídaňové štěně

Suchoň opět ve Snídani válel! Připravil si báseň pro Ozzyho

Téma:

Oblíbený moderátor Petr Suchoň nezklamal diváky Snídaně s Novou a opět si připravil báseň, kterou tentokrát rapoval. Během přednesu byl Suchoň v obležení plyšáků, které lidé posílají pro Ozzyho, nové snídaňové štěně. Právě o něm byla celá báseň napsaná.

Když se objevil Petr Suchoň na závěr Snídaně s Novou mezi plyšáky a jednoho z nich měl dokonce omotaného kolem krku, jeho kolegové s ním nechtěli mít nic společného a raději to všem na začátku oznámili.

 

"Přátelé my bychom jenom rádi zdůraznili, že bychom se od toho následujícího vystoupení, kterého budete součástí, chtěli absolutně distancovat. Nemáme s tím nic společného, nebyli jsme přítomni ani nácvikům. Petře spusť," uvedla svého kolegu Zorka Hejdová.

 

Suchoň poté řekl divákům, že si připravil báseň, ke které ho inspirovali plyšáci zaslané od diváků pro Ozzyho. Plyšáky snídaňové štěně i jeho sourozenci potřebují k výcviku. K výcviku jich v chovné stanici každý rok spotřebují až stovky. Báseň se rozhodl moderátor tentokrát zarapovat.

 

Snídaňové štěně, náš milovaný Ozzy,
snídaňové miminko, plyšáky mu vozí.

Stovky chlupáčů pro našeho Ozzáčka,
stovky zvířátek pro našeho miláčka.

Ozzy bude slavný policejní pejsek,
vychování má, není to žádný hejsek.

Umí dát pac i lapku chytit,
umí dát pac, už možná umí i řídit.

Prostě snídaňové štěně jak má být,
snídaňový hrdina toho chcete doma mít.

Ozzy mi ti přejeme, ať je výcvik zdárný,
a moc tě zdraví i Hejdů ďáblík Barney.

 

 

V chovné stanici v Prackovicích nad Labem proběhl slavnostní předváděcí den, během kterého byl Ozzy předán novému majiteli. Den začal vypuštěním všech štěňat do výběhu, figurant s nimi pak předváděl, co se štěňata do té doby naučila. Poté si pak policisté z různých krajů Čech jedno z nich vyberali.

 

Ozzyho si na výchovu vzal policista Standa, s výběrem měl hned jasno. "Trochu tam hrála roli barva. Samozřejmě povaha…okamžitě se zakousl do pomocníka, nebo do roztrhaných tepláků, vydržel dlouho v plném zákuse. Předtím se v prostředí choval, dá se říct bez problémů," řekl Standa. Ozzy se nově přestěhuje do Hradce Králové.

 

 

Pokud máte doma nepoužívané staré plyšáky, můžete je stále zasílat do Televize Nova. My je pak předáme všechny nejen Ozzymu, ale i jeho sourozencům. 

 

Plyšáky můžete zasílat na adresu: Snídaně s Novou, Kříženeckého nám. 1078/5, 152 00 Praha 5.

reg TN.cz