Úžasná show

VIDEO plné emocí: Takhle vyhlásili Emmu vítězkou SuperStar

Téma:

V neděli jsme se dozvěděli, který ze tří finalistů se bude pyšnit titulem SuperStar 2015 a získá výhru v hodnotě dvou milionů korun! Finalisté letošního ročníku SuperStar nejprve odzpívali dvě kola. Po nich bylo jasné, že se SuperStar nestane Pavol Kovaliček, který skončil na třetím místě. Po Best off kole vyhlásili moderátoři výsledky. SuperStar se stala Emma Drobná!

Hvězdný host Superfinále Janek Ledecký zazpíval svůj hit Sliby se maj plnit o Vánocích, pak odstartoval telefonické hlasování.

 

Celé Superfinále se odehrálo ve třech kolech. Nejprve každý finalista zazpíval vánoční píseň, ve druhém kole zazněly skladby, které jim vybrali samotní diváci v anketě. Potom moderátoři na chvíli zastavili hlasování a vyhlásili třetí místo. Pro bronzového finalistu Pavola Kovalička tak cesta za vytouženým titulem skončila.

 

Finále SuperStar jsme sledovali ZDE

 

Moderátoři Martin "Pyco" Rausch a Jitka Nováčková pak hlasování opět spustili a zůstávající dva finalisti zabojovali svou "Best off" písničkou z celé soutěže. Po nich bylo hlasování definitivně zastaveno a dvojice finalistů čekala, koho moderátoři vyhlásí jako vítěze. Nakonec se radovala Emma Drobná.


GALERIE: Superfinále SuperStar

1
/
18
Zdroj: TV Nova
Superfinále SuperStar - 1
 
 

A jak probíhal finálový večer? SuperFinále odstartovala Emma Drobná písní All I Want For Christmas od americké zpěvačky Mariah Carey.

 

S rokovou koledou Poďme bratia do Betléma od slovenské skupiny Tublatanka se představil Pavol Kovaliček.

 

Písní Půlnoční od legendárního zpěváka Václava Neckáře, který ji nazpíval pro film Alois Nebel, uzavřel vánoční kolo Štěpán Urban.

 

Druhé kolo odstartovala opět Emma Drobná. Tentokrát se představila s hitem Britney Spears Toxic.

 

Po ní znovu patřilo pódium Štěpánovi Urbanovi. Ve druhém kole vybírali finalistům písně diváci. Štěpánovi vybrali píseň Dancing In The Dark od Bruce Springsteena.

 

Pavolovi vybrali diváci píseň More Than Words od Extreme, kterou druhé finálové kolo skončilo. Na pódium nastoupili všichni finalisté a zazpívali hit Můj příběh nekončí.

 

Po vystoupení Pavola Kovalička zastavili vyřazení soutěžící hlasování. Po sečtení hlasů tipovala hvězdná porota, kdo skončí na třetím místě a nebude bojovat o vítězství. Porotci nejčastěji tipovali Pala. Marta s Klárou spekulovaly, že by mohla vypadnout Emma, protože fanynky budou posílat hlasy spíše chlapcům.

 

Nakonec se porota trefila. V soutěži skončil Pavol Kovaliček. Píseň Zbohom buď, lipová lyžka od Michala Dočolomanského, kterou měl Pavol zpívat v Best Off kole, tak neuslyšíme. Moderátor Martin Pyco Rausch následně znovu spustil hlasování.

 

Poslední kolo letošního ročníku SuperStar odstartovala Emma Drobná, které porota z jejích předchozích vystoupení vybrala píseň Fix You od kapely Coldplay

 

 

Po ní se představil naposledy Štěpán Urban. Jemu porota vybrala hit od Rolling Stones Angie

 

Před vyhlášením zazpíval před zaplněnou halou porotce SuperStar Palo Habera. Pak došlo na vyhlašování výsledků. Moderátoři nakonec zvedli ruce Emmě Drobné a vyhlásili ji čtvrtou federální SuperStar!

Vyhlášení výsledku letošního ročníku SuperStar:

 

EXKLUZIVNÍ ONLINE PŘENOS ze zákulisí najdete ZDE.

 

Zajímavosti ze show:

Kromě finalistů se na pódiu během posledního večera objevil i speciální hudební host. Legendární porotce Paľo Habera vystoupil se svou kapelou Team a zahrál mix svých největších hitů. Sedminásobný porotce zazpívá na pódiu SuperStar vůbec poprvé!

 

Diváci se mohly těsit, že se během Superfinále vrátí všech pět ex-finalistů, aby podpořili své bývalé kolegy. Na pódiu společně zazpívali hymnu Příběh nekončí z pera Paľa Habery a Daniela Heviery.

 

 

Během večera se diváci a i porota dočkali také několika překvapení, které si pro ně připravil Pyco s celým štábem. Porotci od Pyca dostali krásné vánoční dárečky.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

EXKLUZIVNÍ ROZHOVOR S EMMOU DROBNOU: Co udělá s výhrou a podělí se s kluky?

 Zrodila se hvězda! Takto vypadá nová SuperStar Česka a Slovenska

ROZHOVOR S EMMOU DROBNOU: Komu by přála vítězství místo sebe?
5 tajemství Dalibora Slepčíka: Jaké holky ho berou a kdo si podle něj zaslouží vyhrát SuperStar?

vbo TN.cz