Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 4.6. 2018 07:26
hlasujte pěvecká show

Superfinálová trojka je kompletní! Komu fandíte nejvíc? ANKETA

Zdroj: TV Nova

V neděli večer mohli diváci TV Nova sledovat poslední vyřazovací kolo pěvecké show SuperStar, je tak definitivně jasno, kteří tři soutěžící se příště utkají o pohádkovou finanční výhru. Diváci svými hlasy vyřadili zbývající mužské soutěžící, Superfinále tak bude vůbec poprvé v historii patřit dívkám!

Anketa

Kdo by měl vyhrát SuperStar?

Hlasovalo 3848 lidí.
Tereza Anna Mašková, Karmen Pál-Baláž a Eliška Rusková. Tato jména patří soutěžícím, které se už v neděli utkají o vítězství v pěvecké show SuperStar 2018. Do Superfinále je svými hlasy poslali diváci TV Nova a TV Markíza. Nejlepší trojku tak poprvé v historii tvoří jen samé dívky!

 

Poslední vyřazovací kolo se oproti tomu stalo osudným zbývajícím mužským účastníkům. Petr Borkovec i Jakub Pružinský museli soutěž opustit.

 

Oba soutěžící nesli prohru statečně. Jakub se verdikt dozvěděl jako první. Písně Bonboniera (Gladiator) a Impossible (James Arthur) ho sice nezachránily, rozloučil se ale velmi originálně. Místo zavěrečné řeči zazpíval Coming home, neskrýval přitom slzy smutku.

 

 

I Petr Borkovec se snažil ze všech sil, aby se do Superfinále probojoval. Svou divokou kartu od poroty ale v postup neproměnil. Z jeho úst mohli diváci slyšet dvě velmi populární písně - Proklínám od Janka Ledeckého a Rolling In The Deep od Adele. Jaké písně zpívaly dívky, zjistíte zde.

 

Kdo se stane novou SuperStar? Superfinále startuje v neděli ve 20:20 na Nově. Pokud jste neviděli poslední díl, můžete si ho pustit na NOVA Plus. Všechny epizody jsou ke zhlédnutí na VOYO.

lud TN.cz