Co se s ním děje?

SuperStar se blíží! Habera se neskutečně změnil. FOTO

Objetí v SuperStar - 2
Zdroj: TV Nova
Téma:

I letos bude jedním z porotců SuperStar Palo Habera. Všichni si ho pamatujeme jako nekompromisního a tvrdého kritika soutěžících. Jenže Palo se pr neskutečně měnil a je z něj milý a empatický chlapík.

SuperStar startuje už za pár dní! Čekají vás nové zážitky, noví zpěváci i noví porotci. Jedna jistota ale zůstává. Oblíbeného Pala Haberu uvidíte i letos. Muž, který si právem vysloužil přezdívku Kat, se ale pořádně změnil.

 

Palo Habera proslul svými nekompromisními výroky, které mnozí mladí zpěváci ještě dlouho rozdýchávali. Konstatování typu: "I hluchý ti řekne, že neumíš zpívat," jsou pro zpěváka přímo typické. V nové sérii SuperStar se však nekompromisní Kat ukázal i v úplně jiné poloze.

 

Když před porotou nezvládla nával emocí pouze 15letá Kateřina Navrátilová a rozplakala se, Palo ji začal utěšovat: "Katko, nic se neděje.“ Když však ani to nepomohlo, postavil se a mladou zpěvačku objal.,

 

GALERIE: Objetí v SuperStar

1
/
5
Zdroj: TV Nova
Objetí v SuperStar - 5

 

"To byl první soutěžící, jehož jsem objal v životě," konstatoval Palo Habera. Aby ale bylo jasné, že z nemilosrdného Kata se nestane sentimentální porotce, neodpustil si poznámku směrem k porotkyně Kláře Vytiskové a Martě Jandové: "Baby, ale na objímání jste tu vy!"

 

 

Během castingů se však v jeho náručí ocitla i jiná mladá dáma. Opravdu se z drsného Kata stal citlivý romantik? Sledujte SuperStar, která startuje na Nově už příští neděli ve 20:20!

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Související témata:
TN.cz