Profily semifinalistek

SuperStar: Tyhle kočky postoupily do semifinále! Komu dáte hlas?

Semifinalistky Superstar
Zdroj: TV Nova
Některé semifinalistky SuperStar
Téma:

Výběrová kola SuperStar skončila a teď čeká dvacítku soutěžících semifinále. V neděli už budou moct diváci posílat podporu svým favoritům. Přinášíme proto profily semifinalistů, začínáme se zpěvačkami.

Dvacítka nejlepších zpěváků letošního ročníku SuperStar už je jasná. V neděli budou bojovat o přízeň poroty i tu vaši, diváci už je totiž budou moci podpořit svými hlasy.

 

Rozhodli jsme se proto sestavit krátké profily dvacítky semifinalistů. Dámy mají přednost, proto začínáme s deseti postupujícími zpěvačkami.

 

Réka Ballová (SK)

Jako první představujeme 24letou Réku, která pochází z Bratislavy. Sympatická soutěžící má své kořeny v Maďarsku, křestní jméno je prý řeckého původu. Se zpěvem začala až v 18 letech, ale vyzkoušela už hodně talentových soutěží. Až v SuperStar však prolomila svou smůlu a dostala se až mezi 20 nejlepších.

 

Veronika Danišová (SK)

Veronice je 22 let a bydlí ve slovenském městě Partizánske asi 50 km od Trenčína. Už na castingu zpívala Verča čistým hlasem a většinu poroty si získala. Problém s ní má ale Ondřej Soukup, podle kterého nemá vzhled ani charakter do showbyznysu. Veronika na sobě ale pracuje a kvůli SuperStar zhubla už 35 kilo!

 

Emma Drobná (SK)

Talentovaná Emma oslnila barvou hlasu i krásným vzhledem už v castingovém kole a na jejím postupu se porotci shodovali po celou dobu soutěže. Jednadvacetiletá soutěžící pochází z Nového Mesta nad Váhom, poslední dva roky ale bydlí v Londýně. Při duetu to jiskřilo mezi ní a také postupujícím Danielem. Ráda cestuje a sedm let hrála volejbal. Do soutěže ji přihlásila maminka.

 

Barbora Hazuchová (SK)

Teprve sedmnáctiletá Bára pochází z Liptovského Mikuláše. Už dva roky hraje s vlastní kapelou a má také vlastní webové stránky. Podle diváků připomíná kráska s dlouhými tmavými vlasy a sametovým hlasem Disneyho princeznu Pocahontas. V posledním díle zaujala duetem v plavkách s další atraktivní soutěžící Melindou Noákovou.

 

Nikol Kasalová (SK)

Nikole je jenom šestnáct let, pochází ze Zlatých Moravec a zpívá už od školky. Většinu času tráví v nahrávacím studiu, s přítelem raperem pracuje na vlastních skladbách a příležitostně rapuje i ona sama. Porotci často komentují její vlasy dlouhé až po pás a vtipkují, že ji ostřihají, aby se v showbyznysu spíše uchytila.

 

Melinda Noáková (CZ)

Sedmnáctiletá Melinda zaujala porotu hlavně exotickým vzhledem a šarmem už v castingovém kole. Její rodina je prý částečně z Maďarska, Melinda ale bydlí ve Vintířově. Několikrát vystupovala s účastníkem první řady SuperStar Sámerem Issou.

 

Karolína Přibylová (CZ)

Příběh sedmnáctileté Karolíny je už téměř notoricky známý. Na castingu prodávala v rámci brigády soutěžícím pizzu, ale moderátor Pyco ji vytáhl před porotu, kterou Karolína ohromila. Ráda cestuje a zkouší adrenalinové sporty.

 

 

Alena Shirmanová (CZ/RUS)

Patnáctiletá Alena se narodila v Moskvě, ale v Česku žije už osm let, bydlí v Karlových Varech. Za každé situace se prý snaží zůstat pozitivní a usmívá se i na cizí lidi na ulici. Obecně tvrdí, že je jiná než ostatní teenageři. Pro porotu stále zůstává zajímavá kvůli barvě hlasu i charakteru a vzhledu.

 

Sabina Slepčíková (CZ)

Sabina patří s bratrem Daliborem k favoritům soutěže - z pohledu porotců i diváků. Zpívá prý i jejich otec, sourozenci tak talent zdědili nejspíš po něm. Třiadvacetiletá Sabča je už maminkou, v osmnácti se podle svých slov bláznivě zamilovala a odstěhovala za svou láskou do Kanady. Prý se jí tam ale stýskalo po rodině, a tak se vrátila jen s dvouletým synem a bez přítele.

 

Veronika Vrublová (CZ)

Devatenáctiletá Verča tíhne k modernímu country, mezi její vzory patří Taylor Swift, Bon Jovi a Carrie Underwood. Bydlí v Ostravě a přivydělává si jako stevardka ve vlaku. V Hlasu Česko Slovenska se dostala až do finále, natočila několik singlů a několikrát koncertovala, ale neměla takový úspěch. V SuperStar má teď další šanci.

epa TN.cz