Superfinále už dnes

SuperStar vrcholí, rozhodnout můžete i vy! Kdo zvítězí? ANKETA

TOP 3 SuperStar
Zdroj: TV Nova
Která z nich se stane novou SuperStar?
Téma:

Už dnes vyvrcholí SuperFinále letošní ročník SuperStar. O vítězství se obrazně popere trojice finalistek, které diváci vyhodnotili jako nejlepší zpěvačky. Která z nich se stane SuperStar?

Každá z nich je úplně jiná, přesto budou bojovat o stejnou věc. Tereza Mašková, Karmen Pál-Baláž a Eliška Rusková se utkají o titul SuperStar 2018, pohádkovou výhru dva miliony korun a hlavně šanci prorazit na české hudební scéně.

 

Anketa

Která z dívek se podle vás stane novou SuperStar?

Hlasovalo 4162 lidí.
Karmen uchvátila porotce už na castingu, Pavol Habera dokonce prohlásil, že ji chce vidět až ve finále. A i přes drobná zaváhání se jí to nakonec podařilo - a dostala se dokonce ještě dál. Ukázala, že dokáže zazpívat vše od R'n'B přes rock až k táhlým písním.

 

Sama Karmen prý nikdy nezapomene na moment, když jí Ben Cristovao řekl, že se podobá zpěvačce Alicie Keys. "Pak na to ale přišli, že nejsem Alicia Keys, že jsem prostě Karmen," prohlásila skromná finalistka, která jako vzpomínku zazpívá My Immortal od Evanescence.


Připomeňte si cestu trojice dívek soutěží v sestřihu na Nova.cz!

 

Eliška je benjamínek soutěže, ale už ve svých patnácti letech dokáže vyzpívat i ty nejvyšší tóny. Od poroty se příliš kritiky nedočkala a i přesto, že třeba v SuperVýběru musela začít zpívat nadvakrát, probojovala se až do SuperFinále. V něm na SuperStar zavzpomíná písní Raise Your Glass od Pink.

 

 

"Ty seš vlastně hotová zpěvačka. Zpíváš skvěle, vypadáš skvěle," chválil Terezu Matěj Ruppert už v počátečních kolech. Růžovovlasá kráska ale ukázala, že se dokáže ještě zlepšit, a ve finále dovedla svá vystoupení k dokonalosti. Cestu soutěží si připomene písničkou Fighter od Christiny Aguilery.

 

Za jasnou favoritku soutěže považuje většina diváků i porotci právě Terezu. Co si myslíte vy? Vyhraje a stane se tak další SuperStar? Hlasujte v anketě! Jak to celé dopadne, uvidíte už dnes od 20:20 na Nově!

epa TN.cz