sněžný úplněk

Superúplněk v magickém datu přináší emoce a otvírá staré rány

Téma:

V úterý v podvečer začal superúplněk ve znamení Panny, který se navíc pojí s magickým datem 19. 02. 2019. Podle numenoroložky Lenky Lippertové Suchardové bychom měli být velmi opatrní, protože "sněžný" úplněk je náročnou zkouškou pro nás všechny.

V úterý v 16:53 nastal úplněk ve znamení Panny. Podle astrologa Milana Fošnára se jedná o další ze superúplňků, kdy je Měsíc na své oběžné dráze blízko Země a vypadá proto obrovský. Obří má být i jeho vliv na nás, tvrdí numenoroložka Lenka Lippertová Suchardová. 

 

Podle ní s sebou totiž nese spoustu emocí. "Bude to fakt síla," řekla v úterý. Jeho vliv umocňuje i fakt, že vyšel na magické datum, které se skládá ze dvou nul, dvou jedniček, dvou dvojek a dvou devítek. "To spojení bude mít velký vliv na srdce - dotkne se vztahů, lásky, ale také otevře staré rány. Budeme zranitelní a velmi lítostiví," tvrdí numenoroložka.

 

Jak vypadá sněžný úplněk u vás? Pošlete nám fotky a videa na e-mail zpravy@nova.cz. Děkujeme!

 

Hlavně odpoledne mělo podle ní být náročné - zhruba od třetí hodiny do půl páté jsme na sobě měli vliv úplňku cítit nejsilněji. "Přinese s sebou také nostalgii. Citlivější jedinci budou mít odpoledne zvláštní zážitky a vjemy, například chlad, podivné vůně či smrad, mohou se dokonce zastavit hodiny nebo něco spadne ze zdi," varovala numenoroložka.


Podívejte se, jak superúplněk zachytila kamera TV Nova:

 

 

"Můžeme očekávat setkání s někým blízkým, kdo už není mezi námi. Můžeme cítit přítomnost jeho duše silněji než kdy jindy," dodala.


 

Suchardová varovala, abychom se v úterý vyhnuli důležitým pracovním schůzkám nebo rodinným debatám, protože v nich bude příliš mnoho emocí, které nedokážeme udržet pod kontrolou. Velice opatrní bychom měli být při řízení auta. Pozor bychom si také měli dávat na končetiny - na co saháme, kam šlapeme. Od 19. hodiny se vše začalo opět zlepšovat a tíha úplňku nás postupně opustí.

 

Únor je podle Suchardové celkově velmi náročným měsícem na naši psychiku - jako by si nás chtěl prověřit. Od března se ale bude tlak uvolňovat a bude nám zase lépe.

 

 

Astrologové připomínají, že v den úplňku jsou nevhodné lékařské zákroky, protože se rány hůř hojí. Mezi citlivé orgány, o které bychom měli tento úplněk obzvlášť pečovat, patří trávicí soustava - střeva, dvanácterník, konečník, slinivka - a smyslové orgány, konkrétně oči a uši.

 

A proč se únorovému úplňku přezdívá "sněžný"? Svůj přívlastek získal od domorodých Indiánů, kteří si všímali toho, že je únor velmi chladný a nehostinný měsíc, během kterého hojně sněží. Některé severoamerické kmeny mu dokonce říkaly "hladový úplněk", protože zdroje potravin byly v únoru velmi vzácné a podmínky k lovu kvůli chladné zimě špatné.

Podívejte se na reportáž o nejdelším zatmění Měsíce v tomto století:

 

ČTĚTE TAKÉ:

Co dělá Měsíc s láskou a chutí na sex?
Nový hit mezi dietami: Sledujte Měsíc a hubněte s vlkodlačí dietou tři kila za den

sei TN.cz