co vás čeká?

Superúplněk plný magie je tady! HOROSKOP prozradí, co vás čeká

Superměsíc
Zdroj: zpravy@nova.cz, thinkstockphotos.com
Téma:

Už zítra noční oblohu rozzáří magický měsíc, před kterým bijí astrologové na poplach. Bude už třetím takzvaným superúplňkem v řadě, takže je třeba být na pozoru před zrádným a bláznivým chováním. Co se na vás chystá?

Prosincový superúplněk bude mnohem jasnější než obvykle a jeho gravitační síla ovlivní tok tekutin v našem těle. Společně s předvánočním stresem pak může mít velký vliv na chování a rozhodování člověka, proto je dobré vědět, na co si dát pozor.

 

Úplněk 14.12. ve znamení Blíženců a Raka bude velmi citlivý a emocionální. Kartářka Michaela Kudláčková také moc dobře ví, jak dokáže zamávat s osudem člověka, připravila proto velký horoskop.

 

KOZOROZI

 

Můžete se dostat do nedorozumění s nějakým vodním znamením, proto byste práci měli začít řešit až v době od úplňku 14.12. a bude to okrajové.  Ekonomicky by to ale měla být dobrá doba.

 

V době po úplňku by se mohl ozvat někdo z minulosti, starý přítel a podobně a dostanete nějaké pozvání. Nemáte právě aspekty, že by se vám chtělo, ale máte dost empatie na to, aby jste se obětovali kvůli němu.

 

 

VODNÁŘI

 

Vše se točí kolem rodiny. Kolem úplňku asi budete řešit mladší generaci, ale nemělo by to být nic tragického. Jen bude nějaký potomek zřejmě potřebovat vaší pomoc, intervenci a nasazení.

 

Po úplňku je pro Vodnáře trochu hektické období a to zvláště v oblasti financí a práce. Může to odstartovat nějaká zpráva, nebo písemnost kolem 15.12.

 

Superměsíc zazářil na obloze i 14. listopadu. Takhle to vypadalo v Praze:

 

RYBY

 

Máte takové rozněžnělé období, kombinované s pracovním vytížením. Na jedné straně asi zaznamenáte nebývalý zájem o svou osobu ze strany opačného pohlaví, na straně druhé můžete mít pocit, že na to teď nemáte čas. To přijde asi kolem úplňku, který by mohl být něčím zásadní pro Ryby v oblasti milostných vztahů. (+- 48 hodin).

 

Po úplňku je to velice emotivní období a mohlo by to zasáhnout i nejbližší rodinu, kde by se mohl vyskytnout problém, který bude vyžadovat vás, vaši empatii a vaše pochopení. V nejlepším případě se ujmete zatoulaného psa, který se stane členem rodiny.

 

SKOPCI

 

Toužíte teď spíše po obětí a pochopení, nežli po pracovních úspěších. Vaše pozornost je díky vaší Venuši a Marsu spíše obrácena k urovnání a posunutí citových vztahů, lásky, zázemí a prostě mít někoho vedle sebe.

 

Vlastně by se to mezi 10. a 13. prosincem a pak i přes úplněk mohlo povést. Jsou pro to nejlepší aspekty. Všechno půjde stranou, i práce a finance, aby se uvolnilo místo pro lásku a citový vztah. Práce se k vám vrátí po úplňku, ale jenom na chvíli.

 

GALERIE: Superměsíc očima čtenářů - 3

1
/
30
Zdroj: zpravy@nova.cz
Superměsíc očima čtenářů - 17

 

BÝCI

 

Rodina a děti se vás, co se týče úhlu pohledu a intervence, budou držet až do úplňku a je možné, že zařídíte tolik věcí, že toho stihnete tak hodně, že od úplňku nebudete mít do čeho píchnout.

 

Jste hnáni Saturnem a pocitem, že teď nebo nikdy. Týká se to také práce, kde navíc, kolem 16.12. může přijít nějaká nová nabídka, kterou bude potřeba promyslet.

 

 

BLÍŽENCI

 

Máte teď takový komunikační útlum a spíše byste mlčky něco dělali, než si povídali, sepisovali a podobně. Do toho je asi díky vašemu Merkuru možné, že máte dojem, že musíte usilovně přemýšlet a nebýt u toho rušeni.

 

Můžete díky téhle koncentraci skutečně hodně promyslet a uvnitř sebe připravit. Mezi 11. a 13.12. by se to mohlo týkat i lásky, která přinese nějakou novinku, nebo zprávu. Úplněk 14.12. bude ve znamení komunikace v oblasti vztahů.

 

Od úplňku do 19.12. zřejmě čeká Blížence nějaká společenská událost a také, úřední řešení, ale nemělo by to být negativní.

 

 

RACI

 

Raci asi mají teď napilno v oblasti lásky a vztahů a také rodiny, partnera a jeho zdravotního stavu. Jste takoví starostliví Ráčci, co zapomínají na sebe a usilovně řeší druhé.

 

Vydrží vám to i přes úplněk, který je z poloviny ve vašem znamení a ještě znásobí vaši račí, citlivou podstatu. Možná adoptujete dítě z Afriky. Možná víc dětí.

 

Po úplňku cca do 16.12. si dejte dobrý pozor na cestách a při úkonech, které byste dělali rychle.

 

GALERIE: Superměsíc očima čtenářů - 2

1
/
30
Zdroj: zpravy@nova.cz
Superměsíc očima čtenářů - 32

 

LVI

 

Kolem úplňku se uklidníte a přijde i něco pěkného v oblasti milostných vztahů. Po úplňku navíc i dobrá zpráva z oblasti peněz a práce.

 

Vracející se Merkur bude pro Lvy předně o mimopracovních vztazích a také o setkáních s lidmi, které jste dlouho neviděli. Můžete se touto dobou o někom dozvědět něco, co jste nevěděli. Může to být zásadní.

 

PANNY

 

Starost o blaho druhých vám vydrží zhruba do 13.12., potom přijde na řadu práce a ekonomická oblast, ale moc se jí věnovat nestihnete, protože s úplňkem je to zase hodně o citech a lásce.

 

Kolem 15.12 byste mohli obdržet nějakou písemnost, které se týká čehosi praktického možná i finančního a spíše by vám měla udělat radost.

 

 

VÁHY

 

Takové nějaké smutnější období a pocit, že nemáte, co jste chtěli, vás přejde. Ale musíte, Váhy počkat po úplňku. Máte ve svém znamení teď aspekty, které vás činí přecitlivělými a může tu být i pocit, že ať děláte, co děláte… vždyť to znáte.

 

Úplněk to trochu znásobí tím, že budete mít asi potřebu o tom s někým i mluvit, možná mu něco vyčíst a pak už bude pohoda.

 

Váhy to mají tentokrát maličko odlišné od jiných znamení a to hlavně díky Jupiteru a Neptunu. Po úplňku se rozjedete a dostaví se pozitivní náhled na svět potřebný entuziasmus a elán budovat cosi nového.

 

ŠTÍŘI

 

V zásadě nelze říci, že by se Štírům teď nedařilo, ačkoli mohou mít dojem, že to všechno je vydřené, zatímco jiným to jde snadno. Jste rovněž zaměření na citové vztahy, kde máte dojem, že druhým něco dlužíte, nebo oni vám.

 

Takový lehký pocit nespravedlnosti vás opustí po úplňku, kdy ještě můžete s někým konverzovat v duchu lehkého stěžování a vysvětlování.

 

GALERIE: Superměsíc očima čtenářů - 1

1
/
30
Zdroj: zpravy@nova.cz
Superměsíc očima čtenářů - 2

 

STŘELCI

 

Postavení planet Střelců v tomhle období by mohlo být klidně o nové pracovní nabídce a velkém přemýšlení, zda ji přijmout či ne.

 

Je možné, že do 13.12., učiníte rozhodnutí, a protože je ve vašem horoskopu silný Uran, který přeje pohybu a změnám, asi to vezmete, jestli to není úplný "šit".

 

Úplněk vás od práce odkloní směrem k rodině a k vašim blízkým a začne vás moc zajímat váš citový život. Jasně, když ten pracovní už je v pohodě.

 

Další horoskopy Michaely Kudláčkové naleznete na stránkách popelky.cz.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

MOC MĚSÍCE: Jak působí úplněk na naše chování? Vědci odhalili záhadu starou tisíce let!

GALERIE: Magický krvavý superMěsíc ohromil celý svět. Tady jsou nejlepší fotky

Související témata:
lud TN.cz