životní změny

Svatba a další dítě! Co dalšího se změnilo po Výměně manželek?

Skoumalová Tatiana
Tatiana Skoumalová
14.1. 2021 11:52

Středeční druhý díl Výměny manželek přinesl do životů rodin mnoho změn! Na jedné straně se konala velká svatba a na druhé rozšiřují rodinu o další členy. Přečtěte si, jak žijí rodiny dnes.

Od natáčení pořadu Výměna manželek uplynul už nějaký ten pátek, tak jsme se zeptali rodin, co se u nich změnilo. Hance s Honzou Výměna manželek přinesla pozitivní změny. "Myslím, že se k sobě s Honzou chováme líp než předtím,“ říká Hanka.

 

Do Výměny se pár přihlásil, protože se oba chtěli ujistit, že svatba je pro ně správný životní krok. A jak řekli, tak také udělali. "My jsme se vzali v srpnu, pařili jsme dva dny v kuse," směje se Hanka. Svatba prý dopadla dobře, jen jim moc nepřálo počasí.

 

 

A co syn Honzík, je pořád na počítači? "Honzík se má dobře jen teď vzhledem k tomu, že není škola, tráví na něm ještě víc času než předtím,“ popisuje Hanka. Ale rodina si našla i novou aktivitu. Honzík dostal na Vánoce činky, takže díky tomu začala celá jejich rodina cvičit.

 

Anketa

Která rodina se vám líbila víc?

Hlasovalo 461 lidí.

 

I Adéla s Marcelem se pochlubila radostnou novinou, za pár měsíců na svět přivítají další dítě. "My čekáme třetí, už jsem ve čtvrtém měsíci," říká Adéla s úsměvem. Zatím neznají pohlaví, ale už se oba moc těší.

 

 

Zlobivá dcera Štěpánka se ale prý vůbec nepolepšila. "Je vzteklá pořád stejně, ale od září už chodí do školky, kde zlobí i paní učitelky," nastiňuje Adéla. V její výchově se tak očividně nic neposunulo.

 

Zvířat má rodina teď v zimě míň, ale na jaře si plánují pořídit další. Marcel sliboval, že se po Výměně víc zapojí do domácnosti, jak to dopadlo? "Nezapojuje se vůbec, pořád mu vařím kafe a ohřívám jídlo," směje se Adéla. "Pořád se o něj starám stejně," dodává. 

 

 

Oba páry také zavzpomínaly na Výměnu samotnou. Co nejvíc štvalo Adélu a Hanku, můžete zjistit v bonusových videích zde. Pokud jste včerejší díl nestihli, můžete si ho pustit na Nova Plus. A na další díl Výměny manželek se můžete podívat už nyní na portálu Voyo.

Související témata:
TN.cz