Bydlení

Svoji fádní kuchyň proměnila v růžový ráj za pouhé čtyři dny

Žena si pořídila růžovou kuchyň ve stylu oblíbené panenky Barbie
Zdroj: Profimedia
Téma:

Každý má svůj osobitý styl. A to nejen v oblékání, ale i bydlení. Někdo upřednostňuje doma nevýrazné a jemné barvy, jiný se nebojí křiklavých odstínů. Jako například žena, která za čtyři dny přeměnila svou kuchyň v růžový ráj jako z domečku pro panenky.

Victoria Palmerová z Velké Británie si splnila sen.. Přeměnila svou nevýraznou kuchyň v růžovou za čtyři dny a nestálo ji to víc než sto liber, v přepočtu asi 3 000 korun. "Růžová je moje oblíbená barva. Můj dům vypadá stejně jako já,“ řekla Palmerová pro deník The Sun.

 

Podle Palmerové je jediné štěstí, že její manžel a tři synové jsou tolerantní a nestěžují si, dokud jim design kuchyně neovlivní jídlo. "Miluji jasné barvy a ta kuchyň reprezentuje moji osobnost. Lidé mi nevěří, že žiji se třemi muži,“ usmívala se Palmerová.

 

Koupelnu má ve stylu myšáka Mickey Mouse, ložnice je jasně růžová a další pokoj je v citrónovém odstínu plný hraček z 80. let. "Mám velmi jedinečný styl, absolutně ho miluji a moje dvě dcery mě berou takovou, jaká jsem,“ dodala vděčně Palmerová.

 

Kuchyň se skládá ze zářivě růžových skříněk, růžové myčky, pračky, a dokonce i nádobí je růžové. Rodina má ale i pestrobarevný obývák a plot před domem. "Typické šedé a bílé odstíny vůbec nejsou pro mě,“ obhajovala Palmerová vybavení svého domu. "Pozornost, kterou moje kuchyň rozpoutala na sociálních sítích, byla šílená. Lidé ji obdivují, ale rozhodně to není styl pro každého,“ dodala.

 

Celý dům si prohlédněte zde:

GALERIE: Žena si pořídila růžovou kuchyň ve stylu oblíbené panenky Barbie

1
/
8
Zdroj: Profimedia
Žena si pořídila růžovou kuchyň ve stylu oblíbené panenky Barbie - 1

 

Související témata:
ts TN.cz