Takhle se to dělá

Synové Trumpa pozvali celou hospodu. Pak odešli bez placení

Donald Trump junior a Eric Trump
Zdroj: ČTK
Téma:

Irsko navštívil nejen Donald Trump (72), ale i jeho synové Donald junior (41) a Eric (35), kteří zamířili do tamní hospody. Tam pozvali místní na pivo či sklenku whiskey. Při odchodu však oznámili majitelce, že nemají hotovost a zaplatí útratu později.

Donald Trump junior a Eric Trump si návštěvu Irska užili pomalu víc, než jejich otec. Jednoho večera se pětatřicetiletý a jeho o šest let starší bratr vyrazili pobavit do města. V obci Doonbeg si vybrali tamní hospodu Morrissey’s. V hospodě se jim natolik líbilo, že se rozhodli zaplatit místním rundu či skleničku whiskey.Oba se postavili za pípu a točili jednoho Guinnesse za druhým. Okamžitě se utvořily fronty. Útrata na konci byla ale poměrně veliká. V hospodě lze platit jen hotovostí, kterou si synové amerického prezidenta nepřinesli. Slíbili tedy, že účet zaplatí později. Majitelka Caroline Kennedy se ale nechala slyšet, že oba synové si místo zamilovali a peníze za účet prý dodají."Nemám obavy. Řekli, že zaplatí později, takže není problém," řekla portálu The Irish Mirror.


Donald Trump v Irsku není zrovna oblíbený a důkazem toho byly četné protesty proti jeho příjezdu. Jeho synové si však návštěvníky hospody získali svojí laskavostí.

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

han TN.cz