Problémy se sítí

T-Mobile měl obrovský výpadek. Služby jsou už znovu dostupné

Naštvaná žena s telefonem
Zdroj: Getty Images
Téma:

Tuzemský operátor T-Mobile měl dnes odpoledne rozsáhlý výpadek. Problémy s voláním i daty hlásili lidé z celé republiky. Po sedmé hodině večer operátor oznámil, že je síť opět v plném provozu.

"Opravdu to neděláme schválně, ale znovu řešíme potíže s našimi službami. Je nám líto, jestli vás to omezuje. Kolegové pracují na tom, aby služby zase běžely. Hned, jak budeme mít dobré zprávy, dáme vám sem vědět," napsal T-Mobile v prohlášení na svém Facebooku. Problémy se sítí se poprvé objevily ve tři odpoledne, po sedmé večer pak operátor oznámil úspěšnou opravu sítě.

 

Lidem z celé republiky však už dochází trpělivost, podle reakcí nejen na Facebooku bylo totiž podobných případů v poslední době hned několik. "T-Mobile se stále omlouvá, ale řešení žádné. Když se člověk zpozdí s úhradou o pár dní, hned mu naúčtují upomínku za 130 Kč. Ovšem jak se to řeší, když člověk, jako já, potřebuje telefon k práci? Směšnou kompenzací v řádech několika desítek korun. A to si ještě musíte vyhádat," sdělila svou zkušenost s největším mobilním operátorem jedna z našich čtenářek.

 

Pokud stále nemáte signál, operátor na svém Facebooku doporučuje restart telefonu. Pro kompenzaci za několikahodinový výpadek se obraťte na bezplatnou linku 4603 nebo web operátora.

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Související témata:
nor TN.cz