Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 23. 3. 2018
VIDEO shořel na popel

Návštěvníci zábavního parku utíkali před hořícím T-Rexem! VIDEO

Zdroj: TV Nova, Zach Reynolds

Zábavní park v americkém Coloradu přišel o svůj hlavní tahák. Elektrický model Tyranosaura rexe tam totiž ve čtvrtek lehl popelem. Nikdo z návštěvníků se při nehodě naštěstí nezranil. Na vině je pravděpodobně závada na elektroinstalaci dinosauřího modelu.

Do zábavního parku a muzea dinosaurů se sjíždí rodiny S dětmi z celých Spojených států. Místní poklidnou atmosféru tam však ve čtvrtek narušil hustý kouř a velké plameny.

 

Elektrický model nejznámějšího dinosaura všech dob totiž zachvátil mohutný požár. "Došlo k nešťastné elektrické závadě. T-Rex už není," řekl smutný majitel Zach Reynolds. Celý incident se naštěstí obešel bez zranění.

 

"Všechno se to stalo strašně rychle. Jsme z toho trochu otřeseni, ale provoz parku pokračuje jako obvykle," vedl. Reynolds je v kontaktu s výrobcem a nového T-Rexe by ve svém parku chtěl mít do léta. Svou sbírku plánuje rozšířit i o Stegosaura.

 

 

Zábavní park je v provozu už dva roky a podobná závada se tam stala poprvé. Návštěvníci tam, kromě obřích elektrických modelů dinosaurů, mohou využít lanovou dráhu, malé divadlo, kavárnu, nebo výukové kurzy pro děti.
 

jva TN.cz