Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 27.4. 2017 21:50
galerie skandál v supermarketu

Tajemství pokladní z Kauflandu: Hrdá neonacistka, foto důkazem!

Pokladní z Kauflandu
Zdroj: tn.cz / Facebook

Příběh pokladní z Kauflandu, která obsluhovala zákazníky s neonacistickým tetováním na ruce, pořádně zahýbal sociálními sítěmi. Rozdělil diskutující na dva tábory - jedni dívku odsuzují, druzí hájí. Podle fotek, které sdílela sama na sociálních sítích v jejím případě nešlo o žádné nedorozumění, ale že je nepokrytou vyznavačkou neonacismu.

Případ prodavačky Miriam z pražského Kauflandu, kterou  vyfotil zákazník, jak obsluhuje s vytetovanou nacistickou svastikou na předloktí, rozdělil diskutující na sociálních sítích i čtenáře TN.cz. Incident stál prodavačku, která v Kauflandu krátce pracovala jako brigádnice, místo. Společnost proti ní navíc zvažuje právní kroky za poškození jména a o dívku se kvůli propagaci neonacismu zajímá i policie.

 

 

Je to příliš tvrdý trest? A nešlo u ní v případě neonacistického tetování jen o mladickou nerozvážnost? Jde vůbec o nacistickou svastiku? A je její vystavování trestným činem? Je dívka z fotografie opravdu vyznavačkou neonacismu? To byly otázky, nad kterými se přeli i čtenáři TN.cz. Dnes je možné na ně odpovědět.

 

15

GALERIE: Pokladní z Kauflandu

Zdroj: facebook.com

Pokladní z Kauflandu - 1

Hodnocení:


(Analýzu případu a neonacistických symbolů si přečtěte na následující straně.)

 

 

tn.cz / gar