Video Mezinárodní vesmírná stanice

Tají nám něco? U ISS se objevilo 6 objektů. NASA přenos přepnula

Lovci mimozemšťanů zase obviňují americký Národní úřad pro letectví a kosmonautiku (NASA) z toho, že před pozemšťany tají neidentifikované létající objekty. Hned šest velkých UFO proletělo v záběrech z Mezinárodní vesmírné stanice (ISS), NASA ale urychleně přenos ukončila.

Záběry hned obletěly stránky lovců záhad. Ti vydrží sledovat přenos z Mezinárodní vesmírné stanice hodiny. Doufají, že při tom spatří nějaký důkaz o mimozemském životu. To se poštěstilo lovci UFO, který si říká Streetcap1. Jeho klip hned sdílel kanál lovců UFO SecureTeam10.

 

"Objevil něco, co někteří nazývají flotilou létajících objektů, které se pohybují v pozadí za Mezinárodní vesmírnou stanicí," citoval britský deník Daily Mirror člena skupiny SecureTeam Tylera.

 

"Máme tam asi šest UFO, které v pozadí proletí. Podle vzdálenosti soudím, že velikost těch objektů, ať už je to cokoliv, je opravdu velká. Mnohem větší, než částice ledu, na které se NASA obvykle vymlouvá," dodal Tyler.

 

 

A je možné, že jich za ISS proletělo ještě více. Přenos byl ovšem záhy ukončen a NASA přepnula na kameru, která snímala jednu z místností v řídícím centru.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

VIDEO: Satelitní záběry zachytily v okolí Měsíce létající talíře! Dle experta jsou mimozemšťané připraveni k boji

Známý lovec UFO byl nalezen mrtvý! Před smrtí poslal své matce děsivý vzkaz

Související témata:
vbo TN.cz