galerie pikantnosti a zajímavosti

Tajné životy českých poslankyň: lechtivé video i hrozba vězení!

Ženy v politice
Zdroj: TN.cz, facebook
Téma:

 

9. Olga Richterová (Piráti) - 32 let

 

Jméno české překladatelky a zastupitelky Prahy 10 Olgy Richterové se skloňuje hlavně po říjnových volbách. Do Sněmovny se dostala i společně se svým bratrem Mikulášem Ferjenčíkem, do Sněmovny se tak poprvé v historii dostali za jednu stranu sourozenci. Oběma dopomohlo kroužkování. Richterová přiznala, že rodiče se z úspěchu svých dětí stále vzpamatovávají.

 

10. Pavla Golasowská (KDU-ČSL) - 53

 

Že se politika nedá skloubit s rodinným životem? Pavla Golasowská je přesvědčivým důkazem, že to není pravda. Je šestinásobnou matkou, pětinásobnou babičkou a práci v parlamentu zvládá s grácií. Třinecká zastupitelka je šťastně vdaná více než 30 let a lidem, kteří v rodinách mají problémy, se snaží pomáhat. Zaměřuje se hlavně na ochranu obětí domácího násilí.

 

11. Jaroslava Pokorná Jermanová (ANO) - 47 let

 

Místopředsedkyně hnutí ANO a hejtmanka Středočeského kraje Jaroslava Pokorná Jermanová má za sebou bohatou politickou kariéru a lidé jí věří (v letošních volbách dostala úctyhodných 14 553 preferenčních hlasů). Média hodně řeší i její soukromý život, doma má totiž "zajíčka". Loni si vzala o 15 let mladšího kadeřníka Jakuba Pokorného a podle Blesku dlouho netušila, že má nemanželské dítě a dluhy na výživném.

 

GALERIE: Ženy v politice

1
/
16
Zdroj: facebook
Ženy v politice - Olga Richterová_Piráti


12. Barbora Kořanová (ANO) - 33 let

 

Nejen krásná, ale i chytrá. Hlavu mnoha lidem zamotala v letošních volbách 33letá Barbora Kořanová. Od voličů dostala 2249 preferenčních hlasů. Studovala práva v Plzni, nyní je z ní podnikatelka. Založila úspěšnou designérskou společnost, která se zabývá návrhy interiérů.

 

 

13. Jana Levová (SPD) - 40 let

 

Zastupitelka Plzeňského kraje Jana Levová si vysloužila nelichotivou přezdívku "lhářka". Loni v květnu tvrdila, že se stala svědkyní nehody autobusu, po které se rozprchlo 30 uprchlíků do lesa a novináře obviňovala ze zatajování těchto důležitých informací. Vyvolala hysterii, policie ale později její slova vyvrátila a usvědčila ji tak ze lži.

 

14. Kateřina Valachová (ČSSD) - 41 let

 

Byla jednou z nejvýraznějších postav školského rezortu, prosadila povinný rok v mateřské škole i zvýšení učitelských platů. Souboje s muži se Kateřina Valachová rozhodně nebojí, v loňském roce se dokonce utkala se současným trenérem Slavie Jaroslavem Šilhavým a to přímo v disciplíně jemu blízké - fotbalu! V exhibičním utkání s výběrem osobností ji Šilhavý sice sundal, situaci se ale postavila podobně jako k obvinění její náměstkyně Kratochvílové z dotačního podvodu - čelem a s grácií. Ve volbách získala 3848 preferenčních hlasů a získala tak poslanecký mandát.


15. Věra Kovářová (STAN) - 53 let

 

Zastupitelka Středočeského kraje Věra Kovářová proslula hlavně svou přímostí. V roce 2015 vyzvala hradního kancléře, aby veřejně předložil své majetkové přiznání. Aby šla příkladem, udělala to samé - a překvapivě veřejnosti odhalila víc, než by kdo čekal. Přiznala, že vlastní byt 1+kk v hodnotě 1,33 milionu korun, dům za šest milionů korun, auto s cenou 221 tisíc korun a nezdráhala se prozradit ani výši svých bankovních účtů.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Kdo je módní královnou české politiky?
Partnerky politiků! Která je krásnější? Okamury nebo Babiše?

1
2
lud TN.cz