britská královská rodina

Tajný obřad v královské rodině! Vnučka Alžběty II. se dočkala svatby

Princezna Beatrice a Edoardo Mapelli Mozzi
Zdroj: Profimedia
Kateřina Sejková
Kateřina Sejková
Publikováno 17. 7. 2020
Téma:

Princezna Beatrice, vnučka britské královny Alžběty II., se konečně dočkala svého šťastného dne. V pátek se provdala za italského podnikatele Edoarda Mapelliho Mozziho. Svatba, která byla kvůli koronaviru odložená, se uskutečnila v tajnosti ve Windsoru.

Původně měla svatba princezny Beatrice a italského podnikatele Edoarda Mapelliho Mozziho proběhnout na konci května, kvůli pandemii koronaviru ale byla odložená. V pátek se vnučka britské královny Alžběty II. konečně dočkala. Plány na velkou a honosnou svatbu však koronavirus definitivně zničil.

 

Obřad byl malý a proběhl v tajnosti v kapli Všech svatých ve Windsoru. Novomanželé byli obklopeni pouze nejbližší rodinou a přáteli. Z původních zhruba 150 hostů jich na obřadu bylo přibližně dvacet - z bezpečnostních důvodů. Nechyběla samozřejmě ani samotná královna.

 

 

"Svatba se konala v souladu se všemi příslušnými vládními pokyny," uvedl Buckinghamský palác. "Mnoho hostů bylo zklamaných, že nebudou svědky tohoto velkého dne, ale důvody chápou," prozradila deníku The Sun známá princezny Beatrice. Jak princezna, tak její manžel údajně ale vždy snili o malé svatbě.

TN.cz