Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 8. 10. 2018
premiérový díl

Tak nechutná Výměna tu nebyla: Plíseň mají v koši, pračce i krému!

Zdroj: TV Nova

Ve středu večer můžete sledovat další díl oblíbené reality show Výměna manželek. V tomto díle uvidíte, jak si poradí zkušená matka Ivana v neuspořádané domácnosti mladé maminky a zda se dokáže nezkušená Tereza postarat o pětičlennou rodinu.

Ve středeční premiérové Výměně manželek uvidíme rodinu z Ostravy, kterou tvoří Tereza (21), Marek (28) a Eliška (2). Na druhé straně se seznámíme s Ivanou (38), Pavlem (39), Tomášem (17), Kristýnou (15) a Vojtou (17 měsíců), kteří žijí ve vesnici Cep.

 

Pár z Ostravy se přihlásil do Výměny manželek kvůli velkým rozporům, které vztah poslední dobou provázejí. Tereza si malou Elišku přivedla z minulého vztahu. Eliška je bohužel trochu opožděná a už ve dvou měsících musela podstoupit operaci srdíčka. Rodina o ni pečuje, jak se jen dá.

 

 

130

GALERIE: Výměna manželek: Kočičí výkaly a totální špína!

Zdroj: TV Nova

Výměna manželek: Kočičí výkaly a totální špína! - 1

Hodnocení:

 

Markovi vadí, že Tereza vůbec neuklízí a je nepořádná. To na vlastí kůži pozná i Ivana, která na deset dní její domácnost převezme. Bude naprosto šokovaná z toho, v jakých podmínkách rodina žije. V bytě je všude nepořádek, v koupelně je stoletá špína, krémy jsou plné plísně a za nábytkem jsou hromady odpadků.

 

 

Podaří se Ivaně rodinu napravit? Na to se podívejte ve středu ve 20:20 ve Výměně manželek! Předchozí díl si můžete zdarma pustit na Nova Plus, všechny jsou ke zhlédnutí na VOYO.

mom TN.cz