Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Čiré zlo!

DRSNÝ ROZHOVOR: Podmaníme si Evropu, vyhrožuje švédský muslim

Islamisté v Evropě
Zdroj: thinkstockphotos.com/ profimedia.cz
Islamisté jsou i v Evropě - ilustrační foto

V rozhovoru proti sobě stojí dva muslimové, moderátor a radikál podporující Islámský stát, který ovšem žije ve Švédsku, nicméně se hodlá ke svým "bratrům" připojit a podmanit si celou Evropu.

Ahmed žije ve Švédsku, nic mu tam nechybí, může vyznávat svoji víru, nemá problém platit daně a naopak přijímat veškeré vymoženosti, která mu severská země nabízí. Jenže Ahmed je muslim podporující radikální hnutí Islámský stát a se svými "bratry ve zbrani" si hodlá pohostinnou zemi podmanit a spolu s ní i celou Evropu.

 

"Nestydíme se za naši víru. Budeme bojovat do posledního dne našeho života. Budeme bojovat ve Švédsku, budeme bojovat všude, dokud neřeknete: není boha nad Alláha. Dobudeme Švédsko, podmaníme si celou Evropu," to je jen krátký úryvek z rozhovoru muslimského moderátora a Ahmeda, zapáleného radikála IS.

 

 

Na tom už není nic šokujícího, z úst islamistů podobné věty zaznívají často. Podívejte se však na celý rozhovor, na to, jak přemýšlí radikální muslim, který je připraven na to s námi, kteří nevyznáváme stejnou víru, bojovat. Za zmínění stojí také pohotové reakce moderátora, který Ahmeda ubíjí logickými argumenty.

 

TN.cz