Logan Williams

Talentovaný herec (†16) záhadně zemřel. Matka musí truchlit sama

Logan Williams
Zdroj: Twitter, @LoganKWills
Logan Williams
Vítězslav Boch
Vítězslav Boch
4.4. 2020 13:20
Téma:

Ve věku pouhých 16 let zemřel talentovaný kanadský herec Logan Williams. Fanoušci jej mohou znát hlavně ze seriálu The Flash. Co se mladému umělci stalo, rodina neprozradila. Jeho matka Marlyse musí truchlit sama, kvůli karanténním opatřením ji nemohou navštívit ani její rodiče, kteří přišli o jediného vnuka.

Smutnou zprávu přinesl deník TriCity News. Úmrtí teprve šestnáctiletého herce mu potvrdila přímo Loganova matka Marlyse Williamsová. Uvedla, že náhlým odchodem syna je naprosto zdrcená.

 

Kvůli karanténním opatřením, která mají předcházet šíření koronaviru, musí truchlit sama. Její blízcí za ní nemohou. "Nemůžu obejmout své rodiče, kteří přišli o jediné vnouče. Je to těžké,“ řekla Williamsová. „S jeho talentem a úžasným vzhledem měl Logan potenciál stát se velkou hvězdou," dodala.

 

Logan se narodil v roce 2003 ve Vancouveru. Jeho první role přišla v deseti letech v televizním filmu Znamení duhy. Nejvíce na sebe upozornil rolí mladého superhrdiny Barryho Allena v seriálu The Flash.

 

 

"Byl jsem ohromen talentem a profesionalitou, jaké Logan předváděl na place. Moje myšlenky a modlitby jsou teď v těchto nepředstavitelně složitých chvílích s jeho rodinou," uvedl na instagramu herec Grant Gustin, který v seriálu hrál hlavní roli.

 

Logan se objevil také v seriálech When Calls the Heart, The Whispers a Lovci duchů (Supernatural). Získal několik ocenění pro mladé talentované kanadské herce.
 

Související témata:
TN.cz