DROGOVÝ TANEČEK

Tanečnice v Plzni. Předávkovala se pervitinem a nemohla přestat trsat

Martin Bláha
Martin Bláha
Aktualizováno 18:54
6.1. 2021 15:24
Téma:

Předávkování pervitinem má mnoho podob. Neobvyklé taneční kreace po aplikaci této drogy předvedla ve středu dopoledne mladá dívka v centru Plzně.

Středeční dopoledne v Plzni bylo pro mnoho jejich obyvatel pěkně veselé. Hned několik překvapených řidičů se totiž obrátilo na městskou policii s tím, že u obchodního centra na silnici mezi auty údajně tancuje mladík v kraťasech. Policisté okamžitě vyjeli na místo, avšak nikoho tam nenašli, píše krimi-plzeň.cz


O chvíli později volal další řidič, že mu neznámý mladík tancuje před autem. Tentokrát o několik set metrů poblíž v Karlově ulici. Řidiči se sice taneční kreace líbily, ale nemohl kvůli trsajícímu narkomanovi odjet.


Strážníci tedy přijeli na místo a zjistili, že se nejedná o mladíka, ale známou místní narkomanku. Tentokrát mladé dívce drogová rauše opravdu stoupla do hlavy. Nemohla přestat tančit a dostat se tak na ubytovnu, kde bydlí.

 


Dívka byla spoře oděná – na sobě měla pouze černé kraťasy s trikem. Do bundy přehozené přes rameno se ovšem nemohla dostat. Od zimy ji ovšem chránily teplé boty s kožíškem. Strážníci nakonec dívku dovedli na ubytovnu.

TN.cz