konečně se dočkal

Pitt a DiCaprio v jednom filmu! Tarantino připravuje nový trhák

Quentin Tarantino, Brad Pitt, Leonardo DiCaprio
Zdroj: Profimedia
Silné trio!
Téma:

Režisér Quentin Tarantino se konečně dočká svého dlouho připravovaného snímku o řádění Mansonova gangu. Bude to jeho první snímek od ukončení spolupráce s producentem Harveyem Weinsteinem a obsazení bude přímo hvězdné.

Brad Pitt a Leonardo DiCaprio budou hvězdami snímku s názvem "Once Upon A Time in Hollywood". Tarantino napsal scénář a sám bude film režírovat. Na scénáři podle vlastních slov pracoval pět let.

 

Příběh se odehrává v Los Angeles v roce 1969, kdy Hollywoodem zmítala éra hippie. DiCaprio bude hrát postavu herce Ricka Daltona, zatímco Pitt ztvární kaskadéra Cliffa Bootha.

 

"Dělal jsem na scénáři pět let a v Los Angeles žiji od narození. V roce 1969 mi bylo sedm. Velmi se těším, že budu moci sdílet příběh z prostředí L.A. a Hollywoodu, které je dnes už minulostí. A z dua DiCaprio-Pitt bych nemohl být víc nadšený," řekl režisér pro Variety.com.

 

 

Oba herci již v minulosti s Tarantinem spolupracovali. Pitt na snímku Hanební pancharti a DiCaprio na Nespoutaném Djangovi.

 

Celosvětová premiéra filmu je naplánována na 9. srpna 2019, což bude 50 let od spáchání proslulých hollywoodských vražd, které měl na svědomí Mansonův gang.

kik TN.cz