VÝKLAD KARET

Tarotový horoskop pro všechna znamení: Karty odhalily, co vás čeká!

Zvířetník 2021
Zdroj: TN.cz/ Profimedia
Ilustrační foto
Skoumalová Tatiana
Tatiana Skoumalová
2.1. 2021 5:45
Téma:

Co čeká jednotlivá astrologická znamení v novém roce? A jak byste měli podpořit vaše zdraví? To vše vám prozradí tarotový horoskop na rok 2021, který připravil astrolog Pavel Hanzal.

Rok 2021 by měl podle astrologů přinést mnoho změn. Kdo je nemá rád, měl by se připravit na větší flexibilitu. Budou vznikat nová přátelství, společenství a komunity. Můžeme očekávat velké změny ve finanční oblasti, v hodnotovém systému, ale i v boji mezi měnami.

 

Magické tarotové karty vám prozradí, co dalšího vám rok 2021 přinese a jak se vám v něm bude dařit! Jak vypadá nový rok pro všech dvanáct znamení zvěrokruhu ukáže tarotový horoskop, který připravil astrolog Pavel Hanzal

 

 

Rok 2021 pro jednotlivá znamení:

 

Beran

V roce 2021 se snažte zachovat chladnou hlavu. V pracovních záležitostech zapracujte na schopnosti spolupráce v kolektivu. Sobecké zájmy by vám mohly chvíli procházet, ale nakonec byste nepříjemně narazili. Rodinné vztahy si zaslouží empatický přístup. Partnerovi se snažte naslouchat a nesnažte se ho "válcovat" bezohledným jednáním.

 

Tip pro zdraví: Hlídejte si krevní tlak a zbytečně se nerozčilujte. Na pročištění cévního systému vyzkoušejte česnekové kapky.

 

Býk

Budete se muset umět rozhodnout, jakým směrem se vydáte. Největší chybou by bylo, kdybyste jednali v duchu "ode zdi ke zdi". Vesmír vám nabízí potenciál zajímavých výdělků, ale pouze za podmínky, že nebudete na majetku příliš lpět. Láska bude ohrožena spory. Vyjasněte si, co vlastně od společného soužití očekáváte, kde můžete ustoupit, a o čem nejste ochotni ani diskutovat.

 

Tip pro zdraví: Pravidelně procvičujte krční páteř, aby nedošlo k její blokádě. Naučte se reflexní terapii a každý den si svépomocí promačkávejte reflexní plosky.

 

Blíženci

Zkuste se věnovat něčemu tvůrčímu. Kariérní vzestup vám zajistí pouze komplexní znalosti. Proto neváhejte a najděte si dostatek času na zvyšování profesní kvalifikace. Mezilidské vztahy utuží nadhled, který dokáže vybalancovat rašící neshody. S partnerem hlavně hodně komunikujte, ale také se naučte vycítit, kdy je vhodnější sdílet společné chvíle bez mluvení.

 

Tip pro zdraví: V péči o zdraví nezapomínejte na tělo a ani na ducha. Jednou z možností je každodenní cvičení jógy, které bude obsahovat i meditaci.

 

Další tři znamení najdete na následující straně.

1
2 3 4
TN.cz