VÝKLAD KARET

Tarotový horoskop pro všechna znamení: Karty odhalily, co vás čeká!

Zvířetník 2021
Zdroj: TN.cz/ Profimedia
Ilustrační foto
Skoumalová Tatiana
Tatiana Skoumalová
2.1. 2021 5:45
Téma:

Rok 2021 pro jednotlivá znamení:

 

Rak

Dlouhodobý tlak vás může zocelit natolik, že v sobě objevíte velkou vnitřní sílu k řešení věcí, před kterými jste doposud zavírali oči. Peníze můžete dávat do bydlení nebo rodiny, ale buďte obezřetní. Nenechte se sebou manipulovat a investujte s rozumem. Také v péči o vaše blízké byste si měli uvědomit, že závislost není tím, co vztahy utuží.

 

Tip pro zdraví: Přichází šance na zlepšení zdraví prostřednictvím změny životního stylu. Zkuste proto včas přehodnotit dosavadní jídelníček a fyzické aktivity.

 

Lev

Jestliže si myslíte, že můžete žít v duchu sloganu "rozděl a panuj", tak se hluboce mýlíte. Také absence vlastní ochoty přiložit ruce k dílu obrátí kolegy i podřízené proti vám. Partnerovi byste měli ukázat, že ho opravdu milujete. To znamená více vřelosti, vnímavosti a pohlazení. Materiální hodnoty všechno nedokážou vynahradit!

 

Tip pro zdraví: Vyvarujte se přejídání a konzumaci těžkých jídel. Přemíra alkoholu také není vhodná. Pokud se neovládnete, může dojít k oslabení imunity se všemi souvisejícími riziky.

 

Panna

Je nejvyšší čas, abyste začali věci intenzivně řešit. Babrání se v detailech je určitě prospěšné, ale nesmí překročit únosnou mez. Nadřízeným dokažte, že jste schopni leadershipu a nebojíte se samostatně dotahovat věci do konce. Také v milostném soužití okořeňte váš život odhodláním k experimentům.

 

Tip pro zdraví: Nepodceňte náznaky potenciálních zdravotních problémů a řešte je včas. Ale to neznamená, že se z vás stane hypochondr!

 

Další tři znamení najdete na následující straně.

1
2
3 4
TN.cz