VÝKLAD KARET

Tarotový horoskop pro všechna znamení: Karty odhalily, co vás čeká!

Zvířetník 2021
Zdroj: TN.cz/ Profimedia
Ilustrační foto
Skoumalová Tatiana
Tatiana Skoumalová
2.1. 2021 5:45
Téma:

Rok 2021 pro jednotlivá znamení:

 

Váhy

Pokračujte v tom, co je vám vlastní. Diplomacie bude slavit úspěch za předpokladu, že si dokážete stát za tím, o čem jste přesvědčeni, že je správné. Spolupráce na pracovišti bude fungovat dobře, jestliže se nenecháte zastrašit ambicióznějšími jedinci. Vztah má naději na lepší zítřky. I v případě, že si nejste partnerem jistí, se v průběhu roku 2021 může situace vyjasnit.

 

Tip pro zdraví: Odpusťte si příliš kořeněná a pálivá jídla. Zažívací trakt ocení spíše jemně ochucené potraviny, které i tak dokážou potěšit váš jazýček.

 

Štír

Rok 2021 si pro znamení Štíra schovává zajímavý potenciál, jenž ale nebude jednoduché využít. Hlavní překážkou může být neochota včas reagovat na vývoj situace. Přílišná zarputilost vám dokáže zkazit i zajímavé profesní úspěchy. V partnerském životě hrozí odloučení, proto se vyvarujte žárlivým scénám a dopřejte si vzájemně dostatek svobody.

 

Tip pro zdraví: Pozor na hemoroidy a problémy se stolicí. Snažte se o pravidelný pohyb a ve stravě mějte každý den dostatek vlákniny. Tělu by neměl chybět rutin.

 

Střelec

Nečekejte žádné dramatické záležitosti, přesto buďte neustále připraveni na nové výzvy. Držte se zejména moderních technologií a různých novinek, které vám ulehčí běžný život i pracovní povinnosti. Současně si najděte čas na kulturu nebo umění. Pokud se o zážitky podělíte s partnerem, vztahu to pomůže. Snažte se vztah neustále něčím zajímavým oživovat.

 

Tip pro zdraví: Vyhýbejte se stresu a nabídněte játrům očistnou kůru. Jednou z možností je ostropestřec mariánský.

 

Další tři znamení najdete na následující straně.

1 2
3
4
TN.cz