VÝKLAD KARET

Tarotový horoskop pro všechna znamení: Karty odhalily, co vás čeká!

Zvířetník 2021
Zdroj: TN.cz/ Profimedia
Ilustrační foto
Skoumalová Tatiana
Tatiana Skoumalová
2.1. 2021 5:45
Téma:

Rok 2021 pro jednotlivá znamení:

 

Kozoroh

Když se vám povede skloubit tradice a inovace, bude to ideální vklad to všech sfér vašeho života. V zaměstnání se nevyhýbejte modernizacím pracovních postupů a utužujte vztahy s kolegy. Například team-buildingem. Ve vztahu se hlavně vyhněte monotónnosti a nudě. Zkuste občas překvapit partnera nějakým šíleným nápadem, nebo ho rovnou společně uskutečněte.

 

Tip pro zdraví: Základním kamenem vašeho zdraví je regenerace organismu. Dopřejte si proto pravidelný spánek a dostatek relaxace. Co třeba wellness?

 

Vodnář

Je před vámi rok s možností mnoha nečekaných zvratů. Vyjasněte si, zda chcete rozvíjet to, na čem jste pracovali, nebo se vrhnete do úplně nových dimenzí. Důležitá je vize a schopnost její realizace. Nevydávejte bezhlavě peníze za něco, o čem nejste zcela přesvědčeni. Partnerský život si zaslouží více pochopení a projevené lásky. Zkuste na tom zapracovat!

 

Tip pro zdraví: Snažte se o prevenci proti vzniku křečových žil. Zrovna tak je vhodná střídmost v jídle a pití. Nepřehánějte to ani s různými zázračnými doplňky stravy. Prostě všeho s mírou.

 

Ryby

Solidní období byste měli využít hlavně k obohacení životních zkušeností. Najděte si proto dostatek času k poznávání všeho, co jste doposud neokusili. Šéfa překvapte kontinuálním pracovním přístupem s efektivními výsledky. Možná dostanete i nečekanou odměnu. S partnerem se zase dohodněte, že si splníte nějaký společný sen. Vztah to posune zase o kousek dál.

 

Tip pro zdraví: Podporujte správnou funkčnost lymfatického systému. Čas od času si dopřejte vhodnou detoxikaci organismu.

 

1 2 3
4
TN.cz