Obchodní sdělení
Toto je obchodní sdělení. Redakce TN.cz neovlivňuje jeho obsah.

Tchibo plné překvapení a vánočního pokušení

Tchibo
Zdroj: Tchibo
Téma:

Vyberte vše na jednom místě, v Tchibo najdete stylové oblečení, šperky, výzdobu i další dárky.

Už jsme si zvykli Tchibo spojovat s kávou skvělé chuti a aroma a zároveň s širokou nabídkou spotřebního zboží. V jejich aktuálních vánočních kolekcích vyberete dárky pro všechny členy rodiny a zároveň najdete inspiraci na sváteční vaření, pečení, ale i výzdobu. Tradiční prvky Vánoc s moderním akcentem, to je tajný vzorec pro stylové svátky, který aktuální nabídku Tchibo propojuje.

 

Pusťte Vánoce do kuchyně i na váš stůl
Sváteční hostina nezačíná u stolu, ale v kuchyni, kde se vám k urychlení přípravy slaného či sladkého pohoštění rozhodně hodí praktičtí pomocníci. Tím je například váleček na cukroví, kterým získáte zatočením hned pět motivů najednou. XL vykrajovátko na sušenky zase vytvoří jedním stiskem 10 stromečků a navíc optimálně využije těsto.

 Urychlit přípravu slaného gurmánského zážitku vám pomůže raclette, díky kterému zůstanete s hosty u stolu a zároveň si společně připravíte pokrm podle chuti. Raclette rovněž zajímavě oživí slavnostně prostřený stůl. A pokud se vás sejde více než dva, propojovacími kabely raclette lehce rozšíříte až o tři další grily.

Překvapte své blízké unikátním dárkem
Když si nevíte rady čím potěšit dámy, sáhněte po šperku. Ať už vyberete solitér originálního designu, nadčasovou klasiku, zářivé zirkony, nebo třpytivé perly, rozhodně neuděláte chybu. Filigránské zlaté náušnice, náhrdelník a prsten jsou tím nejkrásnějším důkazem citu a lásky.Muži zase uvítají jakoukoli moderní elektronickou vychytávku. Tudíž sluchátka In Ear s funkcí TWS budou určitě bodovat. Sluchátka mají nabíjecí krabičku a díky technologii Bluetooth® 5.0 zajišťují rychlé a stabilní připojení.

Tyto a celou řadu dalších vánočních dárků najdete v obchodech Tchibo nebo na tchibo.cz.

Související témata:
Komerční článek