nelichotivá zpověď

Tchyně Libuše z Výměny otevřeně: Prozradila, co mělo zůstat tajné!

Tchyně Libuška
Zdroj: TV Nova
Libuška otevřeně promluvila

Ve středu večer jste mohli sledovat premiérový díl oblíbené reality show Výměna manželek. A i tentokrát bylo hodně dusno. Po odvysílání pořadu totiž vyšla na povrch pikantní tajemství.

Ve středeční Výměně manželek se představila rodina z Krásné Lípy, kterou tvoří Alena (43), Daniel (42), dcera Eliška (6), syn Jiřík (3) a matka Aleny Libuška (61). Na druhé straně jste se seznámili s Mílou (45), Radkem (39), dcerami Monikou (25) a Simonou (16) a synem Dušanem (22), kteří žijí v Bolehošti u Opočna.

 

S rodinou z Bolehošti se nám spojit nepodařilo, Alena s Danielem z Krásné Lípy se ale o natáčení pěkně rozpovídali. Na druhý pár přitom prozradili některá hodně intimní tajemství. Například to, že Míla měla svést přítele svých dvou dcer.

 

Nedílnou součástí rodiny z Krásné Lípy byla i maminka Aleny a tchyně Daniela - Libuška. Ani ta nevydržela a po odvysílání dílu celou situaci okomentovala. Nejvíc jí leží na srdci vztah dcery a zetě.

 

GALERIE: Výměna manželek: Neskutečné útoky tchyně na dceřina manžela!

1
/
10
Zdroj: TV Nova
Výměna manželek: Neskutečné útoky tchyně na dceřina manžela! - 1

 

Jenže ten je v troskách. Daniel ztratil důvěru všech členů rodiny. Lže a prý okradl tchyni i vlastní děti o peníze. Alena se s ním rozvedla, ale stále s Danielem žije pod jednou střechou. Jak nyní Libuška vztah vidí? "Abych řekla, tak špatně. Já jsem Dana měla hodně ráda, když sem přišel. Zastávala jsem se ho, kupovala jsem mu cigarety, čokolády," popsala Libuše.

 

 

Na svém zeti nenechala nit suchou a prozradila i to, co mělo zůstat jen v rodině. "Hrozně mi u něj vadí, že mi ukradl peníze. Teď mu vůbec nevěřím a nemůže se divit. Šmejdil mi v celé stěně, když jsem nebyla doma, a malý vnuk mi ukazoval, kde táta všude šmejdil," popsala smutně Libuše.

 

"Já kolikrát Danovi domlouvám: 'Dane, vždyť jsi chlap, ne dítě.' On by měl jít příkladem. Měl by vést děti k tomu, aby mluvily pravdu," rozčílila se tchyně.

 

Nelichotivě se vyjádřila také o Míle, která u nich strávila deset dní. "V životě bych do ní neřekla, že je taková. Když jsem se dozvěděla, jaká je, koukala jsem jak blázen. Ona nám vyčítala i to, že dětem kupujeme bonbony, jako kdyby to platila ona," vzpomínala. Míla přitom prý neuměla uvařit ani bramborový knedlík.

 

Připomeňte si hádku tchyně Libušky se zetěm Danielem:

 

Podle Libušky je Míla velká lhářka. "Byli jsme v Děčíně, v restauraci, cukrárně, chodili jsme po Krásné Lípě a všechno jsem platila já. A ona to pak při osmi očích zapřela. Mohla by si podat ruku s Danem," myslí si žena. "Dělala na mě dobrý dojem, koupila jsem jí i dárky, když odjížděla. Ale tichá voda břehy mele. U osmi očí řekla o Danovi, že je chudáček," dodala naštvaně.

 

Další exkluzivní detaily ze zákulisí pořadu najdete na stránkách Výměny manželek. Nestihli jste premiérový díl v televizi? Pustit si ho můžete na NOVA Plus. Všechny série jsou ke zhlédnutí na VOYO.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

FALEŠ VE VÝMĚNĚ? Pepa prozradil, co se dělo, když se vypnuly kamery! Tohle si Helena za rámeček nedá

Špindíra Věra se ozvala a překvapila svým komentářem: Asi jsem marťan!

Související témata:
mom TN.cz