Těhotná školačka

Těhotná Dáša (14) se bojí porodu. Už ale plánuje další dítě s Ivanem (11)

14letá Dáša se bojí porodu, i tak plánuje další dítě
Zdroj: Instagram
Dášu ve 13 znásilnil obézní spolužák
Téma:

Jejich příběh obletěl nejenom Rusko, ale i zbytek světa. Dáša (14) šla s Ivanem (11) do televize, aby oznámila, že s ním čeká dítě. Mezitím vyplavala na povrch spousta znepokojivých podrobností. Mladá dvojice však zůstává spolu a do budoucna chtějí další miminko. Dívka má přitom z blížícího se porodu ohromný strach.

Bylo jí 13 a jemu pouhých 10 let, když v ruské televizi básnili o své lásce a především těhotenství. Po šesti měsících nejsou Dáša s Ivanem o moc dospělejší, ale aspoň mají jasno. Dívka před nedávnem konečně přiznala, že otcem jejího dítěte je někdo jiný.

 

Znásilnil ji o rok starší spolužák, který nad ní měl fyzickou převahu i kvůli obezitě, píše portál dailystar.co.uk. Jméno násilníka si nechala pro sebe, ruská policie už ale údajně rozjela vyšetřování. 

 

Doktoři to tušili ještě před Dášinou zpovědí, Ivan totiž ještě děti mít nemůže. "Laboratorní testy jsme třikrát kontrolovali, chtěli jsme mít jistotu, že jsme neudělali chybu. A ne, žádné spermie nemá, je to pořád dítě," uvedl urolog Evženij Grekov. 

 

 

Vztah dvou zamilovaných dětí ale pohnuté okolnosti nenarušily. Dokonce spolu plánují budoucnost. Dalšího potomka, tentokrát doopravdy společného, rozhodně chtějí. "Nejdřív ve chvíli, kdy mému prvnímu dítěti bude deset," napsala nastávající matka na Instagram.

 

Podle domněnek fanoušků, kterých má Dáša na Instagramu téměř 120 tisíc, bude rodit během září. Vzhledem k jejímu nízkému věku jí ale lékaři prý přesný termín nesdělili. Dá se tak předpokládat, že příchod miminka na svět bude velkým překvapením. Dívku vezli do porodnice už tento týden, zatím se ale jednalo o planý poplach.

 

GALERIE: Dáša (14) má strach z porodu

1
/
5
Zdroj: Instagram
14letá Dáša se bojí porodu, i tak plánuje další dítě - 1

Související témata:
drz TN.cz