Královská radost

Těhotná Kate se poprvé objevila na veřejnosti! Už jí roste bříško

Vévodkyni Kate těhotenství očividně svědčí! Na veřejnosti se objevila poprvé od chvíle, kdy královská rodina oznámila, že čeká třetí dítě. A přestože těhotenské bříško maskovala áčkovou sukní, bylo poznat, pod modrými šaty se jasně rýsovalo.

Kate se v úterý večer zúčastnila recepce v Buckinghamském paláci, kde s manželem Williamem a jeho bratrem Harrym vítali pracovníky z oblasti psychologie a další odborníky. Stalo se tak při příležitosti Světového dne duševního zdraví, píše portál Daily Mail.

 

Vévodkyně z Cambridge se tak na veřejnosti ukázala poprvé od oznámení třetího těhotenství. Akcím se dosud vyhýbala, protože trpí tzv. hypermesis gravidarum. Tato komplikace se projevuje nadměrným zvracením, které může ženu doprovázet celých devět měsíců těhotenství.

 

 

GALERIE: Těhotná Kate poprvé na veřejnosti

1
/
4
Zdroj: Profimedia
Kate ukázala rostoucí bříško - 1

 

Na šest týdnů si proto Kate dala od královských povinností pauzu. Její stav se ale zlepšuje, jak bylo vidět i v úterý večer. Vévodkyně se usmívala, a přestože se rostoucí bříško snažila zakrýt splývavými šaty, jasně se pod látkou rýsovalo.

 

 

 

Britská média už spekulují, jestli princezně Charlotte a princi Georgeovi přibude bratříček, nebo sestřička. Podle některých zdrojů se královský pár dokonce připravuje na příchod dvojčat. Dokonce už se prý dohodli na jménech!

 

ČTĚTE TAKÉ:

Tenhle CVIK udržuje Kate Middleton ve formě! Uhádnete, o co se jedná?
Ikona Kate: Jak to dělá, že je vždy tak okouzlující!

epa TN.cz