Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

výměna manželek jak žijí dnes

Temná stránka Sabiny z Výměny: Je to zlodějka, osočily ji maminky

Ve středu večer jste mohli sledovat premiérový díl oblíbené reality show Výměna manželek. A i když se všem vryla do paměti Jana, která během osmi očí udělala scénu, ani druhá rodina není bez poskvrnky. Alespoň to o ní tvrdí někteří zlí jazykové na internetu.

Ve středeční premiérové Výměně manželek se představila rodina z německého města Zittau, kterou tvoří Jana (35), Roman (24) a dcery Laura (6) a Viktorka (3). Na druhé straně jste se seznámili se Sabinou (22), Tomášem (29), dcerou Michalkou (3) a synem Danem (1,5), kteří žijí v Praze.

 

Jak změnila Výměna život rodiny z Prahy? "Uvědomila jsem si, že ta moje echt zdravá strava není až tak dobrá. Dětem dávám šťávu a co se týče zdravé výživy, trochu jsem polevila," začala Sabina.

 

Před Výměnou si myslela, že Tomáš malou Michalku špatně vychovává, natáčení jí ale otevřelo oči. "Viděla jsem ten strašně velký kontrast, kdy Roman neustále jen křičel a nadával," vzpomínala. Dnes je Tomáš na Michalku přísnější, ona zase tolerantnější. Změnami prošel také jejich vztah - více si naslouchají a komunikují. Před Výměnou pár řešil, že Sabina hodně utrácí, sám Tomáš ale přiznal, že se v tomto ohledu změnila k lepšímu. Dokonce si našla práci.

 

GALERIE: Výměna manželek: Rvačka během osmi očí

1
/
27
Zdroj: TV Nova
Výměna manželek: Rvačka během osmi očí - 1

 

Sabina přiznala, že ji vyhrocený závěr Výměny překvapil. "Chtěla jsem Janě říct pozitivní věci, ale ona mě nenechala vůbec mluvil a začala mi nadávat. Potom se mi ale omluvila, napsala mi na facebook, že měla okno. Já jsem tu omluvu přijala," popsala. V kontaktu jsou doteď a dokonce plánují společné setkání. Podle ní existovaly dvě pravdy - jedna Janina, druhá Romanova. "Nemyslím si, že Jana byla ta špatná," dodala.

 

Trochu ji ale mrzelo, že se jí partner u osmi očí nezastal. "Myslím si, že se Tomáš minimálně mohl postavit. Jana mohla přijít a natáhnout mi ji. On mi ale řekl, že mám dobrou slovní zásobu a mohla jsem se bránit sama," postěžovala si Sabina. Jenže Tomáš si nemyslí, že se v té chvíli zachoval špatně. Podle něj stačilo, že posunul stůl, a tím od sebe zúčastněné oddělil.

 

Sabina už se také dozvěděla o tom, jakou dohodu spolu Jana a Tomáš měli - tedy že kdyby jim nevyšly současné vztahy, mohli by to spolu dát dohromady. A hodně ji to zasáhlo. "Ať máme mezi sebou jakékoli problémy, tak si myslím, že tohle jsem si nezasloužila," řekla.

 

 

Život rodiny ale má i temnější stránku - Sabinu totiž několik lidí obvinilo, že je zlodějka, která je obrala o peníze. Podle ní je ale všechno jinak. "Už ve Výměně jsme řekli, že jsme se s Tomášem před rokem rozešli. Měli jsme mezi sebou veliké problémy. Tomáš tehdy odešel za jednou mojí dobrou kamarádkou," vzpomínala Sabina s tím, že zůstala zcela bez prostředků.

 

"Ona tehdy hodně času trávila na různých internetových fórech pro maminky a ostatní jí tam nabídly pomoc. Jenže neřekly, že jde jen o půjčku a po nějaké době chtěly peníze zpět," doplnil Tomáš.

 

Celkem jí poslaly něco přes 12 tisíc, pleny pro Danečka a jídlo pro děti. "Tenkrát jsem jim děkovala, že mi pomohly. Jenže pak mě osočily z toho, že jsem si to celé vymyslela. Tak jsem jim nabídla, že jim ty peníze vrátím, to už se nikdo neozval. Jenže o mně pořád rozhlašovaly, že jsem zlodějka. Teď zpětně mě mrzí, že jsem si ty peníze vzala," zakončila Sabina.
 

Nestihli jste středeční Výměnu manželek v televizi? Pustiti si ji můžete na NOVA Plus. Všechny série jsou ke zhlédnutí na VOYO.

 

ČTĚTE TAKÉ:
Po zhlédnutí Výměny se Sabina zhroutila v slzách. Prozradila, čím jí manžel tak ublížil

SABINA ŠOKUJE: Jana není ta špatná! Co prozradila o pozadí drsných 8 očí ve Výměně?

Měl Tomáš sex s Janou během Výměny manželek? Jeho ODPOVĚĎ šokuje!

Moje dítě krade! Co s tím?
VAŠE PŘÍBĚHY: Jsem kleptomanka, ale všichni mě mají za obyčejnou zlodějku!

mom TN.cz