Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

nevšední bydlení

Tento unikátní dům je na prodej! Celý je postavený ve skále

Bydlení ve skále - 4
Zdroj: Profimedia
Dům je postavený ve skále

Nevšední nemovitost ve skále v Utahu je nyní na prodej. Bydlení je krásné, ale není vhodné pro každého. Nenajdete v něm totiž žádné internetové připojení.

Dům ve skále je vhodný pro kupce, který touží utéct od ruchu velkoměsta. Stavba, která je částečně spojena s přírodní jeskyní, leží dvacet minut jízdy z města Monticello v Utahu v malebném kaňonu Montezuma. Majitelé si nemovitost postavili v roce 1986, nyní se ji ale rozhodli prodat. Stavbu nabídnou v lednové aukci.

 

16

GALERIE: Bydlení ve skále

Zdroj: Profimedia

Bydlení ve skále - 1

Hodnocení:

 

V domě o rozloze 195 metrů čtverečních je kuchyně, obývací část s jídelnou, tři ložnice, dvě koupelny a tři garáže. V oblasti však není žádné internetové připojení. Interiér je moderně vybavený, nábytek majitelé volili v přírodních barvách.

 

 

Dům je úplně soběstačný. Vodu do domácnosti dodává vlastní studna, pro účely venkovního zavlažování je u stavby nádrž na dešťovou vodu. Za budovou je do pískovcové skály vytesaný tunel. Ten poskytuje přirozenou cirkulaci vzduchu a také jím odtéká dešťová voda. Navíc slouží jako požární schodiště.

has TN.cz