Nečekaný krok

Tereza má v Pákistánu nápadníka! Požádal ji o ruku u soudu

Zadržená češka v Pakistánu
Zdroj: Lahore News, Facebook
Tereza H. čeká ve vězení na rozhodnutí soudu
Téma:

Tereza H., která v Pákistánu čelí obžalobě z pašování drog, v pondělí byla opět u soudu. Poté, co se soudce rozhodl vyhovět obžalobě a počkat na rozhodnutí nejvyššího soudu, ji čekalo překvapení. Právník Shoiab Nazai, který je Terezou posedlý, ji podle deníku Blesk dokonce požádal o ruku.

Proces s Terezou H. by se měl podle pákistánských médií blížit ke konci. Tereza však stále čeká na rozhodnutí nejvyššího soudu. Na ten se obrátil žalobce poté, co mu soudce odmítl žádost o novou obžalobu.

 

Tereza odcházela i přes nepříznivé informace od soudu v dobré náladě. Venku na ni také čekal její pronásledovatel právník Shoiab Nazai. Právník je Terezou podle deníku Blesk posedlý a již několikrát řekl, že ji miluje.

 

 

Nazai má také od soudu zakázáno Terezu doprovázet do soudní síně a být přítomen na jejím jednání. Právníkovi však zákaz nezabránil v tom, aby na Terezu počkal před budovou soudu a požádal ji o ruku. Poté byl policií odveden pryč, aby mohla Tereza odejít. Tereza vše vzala s úsměvem a žádost ji prý velmi potěšila.

 

Česká dívka byla zadržena v lednu letošního roku na letišti v pákistánském Láhauru, kde jí celníci našli v kufru zhruba devět kilo heroinu. Tereza čelí obvinění z pašování drog a ve vězení je už několik měsíců.

 

Připomeňte si případ pašeračky Terezy od úplného začátku:

 

reg TN.cz