Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

anketa Seriál Ulice

Tereza je volná! Co s ní bude dál? PĚT scénářů. HLASUJTE

Tereza Jordánová - Ulice
Zdroj: TV Nova
Tereza Jordánová

Oblíbená postava ze seriálu Ulice Tereza Jordánová je po rozchodu s architektem Romanem Šámalem volná! Co s Terezou bude dál? Dá se dohromady s kolegou Davidem Kučerou, vstoupí ji do života nový muž nebo zůstane volná?

Tereza byla s Romanem od loňského jara. Před prázdninami ji ale Roman opustil a vrátil s k manželce a k dětem. V září přišel na to, že chce být s Terezou, rodinu opustil a s mladou učitelkou začal žít. Jenže jejich vztah teď zkrachoval. Tereza nesnesla, že je Roman stále pod vlivem své manželky a od svého partnera odešla. Odmítla i žádost o ruku, kterou se Roman snažil Terezu přesvědčit, že to s ní myslí vážně. Co s ní bude dál?

 

S Romanem se znovu dají dohromady

Anketa

Co bude dál s Terezou Jordánovou?

Hlasovalo 25330 lidí.
Už to tu jednou bylo. Tereza se s Romanem rozešla, pak se k sobě vrátili. Navíc Tereza se rozhodně neřídí heslem "dvakrát do stejné řeky nevstoupíš". Stačí si vzpomenout na její předchozí vztahy. Další šanci dala vedle Romana také Štěpánovi Stránskému a Vojtovi Kalichovi. S oběma se rozešla a pak se k sobě na čas vrátili. Ale ani jeden vztah nevydržel.

 

Roman o Terezu stále stojí a dal jí to najevo, když od něj odcházela. Tvrdí, že se stejně s Danielou rozvede a bude doufat, že se k němu Tereza vrátí. Vloni si to přes prázdniny rozmyslel Roman, rozmyslí si to teď Tereza?

 

Zůstane sama

Než se seznámila s Romanem, byla Tereza několik let sama a co jí vlastně chybělo? Vztah s architektem s ní pořádně zamával a zřejmě si od mužů bude chtít nějakou dobu odpočinout a vzpamatovat se z toho, co s Romanem prožívala.

 

Dá se dohromady s Davidem Kučerou

Když Tereza nastoupila na gymnázium, líbil se jí mladý fyzikář David Kučera. Ten byl ale zadaný, měl vážný vztah s přítelkyní Sylvou. Tereza tak pomalu na Davida zapomněla a do jejího života vstoupil Roman, otec její studentky Sabiny Šámalové.

 

Jenže David a Sylva se rozešli. Sympatický učitel se přestěhoval do bytu k Terezině bratrovi Matějovi a jeho přítelkyni Bětce. Tam teď zamířila také Tereza. S Davidem, se kterým si velmi rozumí, se bude vídat nejen ve škole, ale i doma. Přeskočí mezi nimi jiskra nebo se to skončí ponorkovou nemocí?

 

 

Do života jí vstoupí nový muž

Bude se opakovat scénář s Romanem a Tereza potká někoho nového? Otec někoho ze studentů to ale už určitě nebude. To, co Tereze vloni prováděla Romanova dcera Sabina, už mladá učitelka nikdy v životě nebude chtít zažít.

 

Dá se dohromady s Mikim Seidlem

Miki tento týden nesložil maturitu právě z češtiny, kterou ho učila Tereza. A na chodbě řekl Tereze dost hnusné věci. Ale protože školní docházku v posledním roce hodně zanedbával, možná bude potřebovat doučování.

 

Tereza je známá svou dobrotivou povahou. Svému bývalému studentovi určitě nabídne pomoc, pokud ji Miki bude potřebovat a pokud dá najevo, že mu na maturitě záleží. Mohou se během doučování sblížit?

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Míša Doubravová z Ulice ukázala novomanželský polibek! Podívejte se na VELKOU SVATEBNÍ GALERII

HVĚZDA ULICE: Anna Kadeřávková šokovala ranní fotkou! Tohle je vážně ta usměvavá Rozina?


 

vbo TN.cz