Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Pátrání po školačce

Dívka (12) do školy nedošla, policisté ji našli v pořádku

Policie
Zdroj: Profimedia
Ilustrační snímek

Pražští policisté i strážníci od středy pátrali po dvanáctileté Terezii. Dívka ráno odešla do školy jako jiné dny, ale už tam nedorazila. Za jejím zmizením mohly být rodinné problémy, uvedli pátrači.

"Kriminalisté, policisté i strážníci městské policie zatím neúspěšně pátrají po dvanáctileté dívce z Prahy 4. Policii kontaktovali rodiče dívky s tím, že dnes ráno odešla jako obvykle do školy, kam však, jak později zjistili, vůbec nedorazila," upřesnila  po středeční 20. hodině policejní mluvčí Andrea Zoulová. O půl hodiny později informovala, že dívku se už podařilo najít a je v pořádku.

 

Dívka se podle zjištění mužů zákona mohla pohybovat na vlakových nádražích přímo v metropoli nebo v blízké Dobříši. Možná i ve společnosti vrstevníků.

 

Policisté upozornili, že dívka mohla používat i jiné příjmení. Je vysoká asi 162 centimetrů, hubená, má dlouhé hnědé vlasy i hnědé oči.

 

 

Na sobě měla dívka černé elasťáky, šedou mikinu, bílé boty značky Adidas s růžovými pruhy a černorůžový batoh stejné značky.

pez TN.cz