Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

jak to vidí robinsoni

Terry si celou hru prohrála až na kmenové radě. Stačila jediná věta

Robinsonův ostrov - 34. díl - 6
Zdroj: TV Nova
Čím si Terry pohřbila šanci na výhru?

Druhým českým Robinsonem se stal Martin. V závěrečné epizodě Robinsonova ostrova o tom rozhodla porota. Ve finále porazil Martinu a Terry a odnesl si výhru 2,5 milionu korun.

V závěrečné epizodě pořadu Jak to vidí Robinsoni si s moderátorem Ondrou povídala trojice finalistů. Jak na osudovou kmenovou radu poslední soutěžící vzpomínají?

 

Diváci mohli vyvrcholení Robinsonova ostrova sledovat ve středu večer. "Dali jsme si s tím spoustu práce, kvůli takovým třem špinavcům smradlavým. Cítili jste se 32. den?" ptal se Ondra? "Ne. Vůbec. Já mám pocit, že jsme nesmrděli," popsal Martin.

 

Zajímavostí je, že když začínal Robinsonův ostrov, byl úplněk. Když končil, byl taky úplněk. "Proto jsem měl pořád vyvrácenou hlavu," vysvětlil Martin. "Bystrý divák si všimne, že na Filipínách je pořád úplněk. Ale jenom v záběrech," smál se Ondra.

Finalisté ve Snídaní s Novou:

 

Finále mohlo dopadnout úplně jinak, kdyby Terry v závěru neruply nervy. Celou hru si vlastně prohrála až v úplném závěru. A stačila jí na to jediná věta. Porota ji přitom chválila, že ji za celou dobu na žádné kmenové radě nikdo nenapsal.

 

 

"Byla to moje taktika. Tak se s lidmi bavit, aby mě ani nechtěli napsat. Občas jsem prohrávala, občas vyhrávala, ale přelstila jsem je, bez toho ta hra nejde. Není to reálný život a doufám, že to pochopíte a až se potom uvidíme, uvědomíte si, že je hloupost se takhle ke mně chovat a pokládat mi takové dotazy, jako jste mi pokládali," setřela porotu Terry. Jenže to neměla dělat.

 

"Byla to chyba za dva a půl milionu korun? Ano!" potvrdil Ondra. "Od první do poslední otázky se to ve mně vařilo," vysvětlila Terry, proč nemohla mlčet. Podle Ondry by se její vystoupení mělo opatřit anglickými titulky a dát na internet jako nejhorší řeč všech sérií na celém světě. "Poslat všechny do pr*ele a s rozběhem," dodal.

 

Co by se stalo, kdyby dva finalisté dostali stejný počet hlasů? Podívejte se na celý díl pořadu Jak to vidí Robinsoni. Závěrečnou epizodu Robinsonova ostrova si můžete pustit zdarma na NOVA Plus, všechny jsou ke zhlédnutí na VOYO.

mom TN.cz