hlasujte pracovní podmínky

Těžký život pokladních: Při pití se schovávejte, nařizuje šéf! ANKETA

Pokladní musí podřepnout, aby se mohly napít
Zdroj: Profimedia / TV Nova
Šéf supermarketu nechce, aby pokladní pily v pracovní době před zraky zákazníků - ilustrační foto
Téma:

Práce pokladních v supermarketech není žádný med. Platy nejsou bůhvíjaké, stres je na denním pořádku. A k tomu třeba šéf nařídí, že nesmíte v pracovní době pít. Respektive můžete, ale musíte "podřepnout". Je to podle vás v pořádku, nebo to už hraničí se šikanou na pracovišti?

O práci pokladních se jednou za čas začne mluvit kvůli často nelidským podmínkám, které musí tito lidé snášet. Teď se na sociální síti objevila fotka, která dává pokladním v jistém supermarketu jasné pokyny.

 

"Pan XY je velice nespokojen s konzumací nápojů na kasách. A NEPŘEJE SI, ABY BYL ZÁKAZNÍK SVĚDKEM VAŠEHO OBČERSTVOVÁNÍ. Chcete-li se napít, podřepněte. Ranní přežvykování také neexistuje. Úderem 7:30 žádné pojídání na place !!! Tomu je vyhrazena pouze kuchyňka ve vymezený čas."

 

 

Jistě si umíte představit, jak jsou asi pokladní v tomto supermarketu nadšené, že když se chtějí v pracovní době napít, což je prostě základní lidská potřeba - tekutiny člověk k životu prostě potřebuje, musí si podle pokynu svého nadřízeného "podřepnout".

 

Anketa

Vadí vám, když pokladní za kasou pije před vašima očima?

Hlasovalo 12804 lidí.
 

 

Se zákazem konzumace jídla na pracovišti se dá asi souhlasit, ale nutit pokladní, aby pily v podřepu schované někde za kasou mimo oči zákazníka, je přinejmenším diskutabilní.

 

 

Jaký je váš názor na tento příkaz vedoucího prodejny? Vadí vám, když se pokladní na kase v supermarketu před vašimi zraky napije? Hlasujte v anketě a napište nám váš názor do diskuse pod článkem, nebo na náš Facebook.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

VAROVÁNÍ: Chyba v účtence vám může pěkně zavařit! Tuhle rodinu to málem zničilo

SMOLAŘ: Muž se ucházel 40krát o práci! Kvůli děsivému jménu ho nikdo nezaměstnal

hru TN.cz