foto + video vražda v jihlavě

Těžký život zavražděné Blanky: Otrava psů a děsivý status o smrti

Vražda v Jihlavě: Otrávení psi a smutné statusy
Zdroj: tn.cz / facebook
Téma:

Vražda ženy v Jihlavě má mnoho podivných okolností. Obětí je podle informací TV Nova paní Blanka, které bylo 71 let. A právě její vzkazy na sociální síti napovídaly tomu, že tušila o nebezpečí, které jí hrozí.

Vražda se stala v pátek odpoledne ve Slavíčkově ulici v Jihlavě. Podle svědků jela paní Blanka ve svém autě a z protijedoucího vozu na ni někdo dvakrát vystřelil skrz okno. Obeť střely zasáhly a pomoc, kterou ji okamžitě poskytli svědci, už byla bohužel bez úspěchu.

 

Střelec v autě mezitím samozřejmě z místa vražda zmizel. Policie rozjela pátrání, uzavřela některé výjezdy z města a do akce nasadila i vrtulník, ale střelce podle dostupných informací ještě nemá. V sobotu dopoledne policie řekla, kdo by mohl být možný pachatelpodrobnosti čtěte zde.

 

 

O tom, že život zavražděné ženy nebyl v poslední době růžový, svědčí posty, které napsala na svůj profil na sociální síti. "Tento podzim zdá se mi býti poněkud podivný. Pán Bůh si k sobě bere ty dobře a slušně a talentované a nechává nám tu ty druhé. Asi jsme si to zasloužili,“ napsala 17. listopadu na Facebook.

 

Podívejte se na reportáž o vraždě za bílého dne v Jihlavě: 

 

Už v dubnu pak šokovala své okolí sdělením, že se někdo pokusil otrávit její dva psy. "V pondělí se někdo pokusil otrávit moje dvě kokršpanělky. Otrávenou návnadu Zeazin zabalil do anglické slaniny a naházel tyto balíčky do mé zahrady. Naštěstí jsem šla s pejsky a viděla jsem, jak si návnadu vzali. A tak jsem rychle jela na veterinu, kde jim dali dávidla a kapačky. Zatím žijí, ale vytrpěly moc a nemají vyhráno. Bolí mě srdce a hlavou se mi honí, jak je možné, že mezi námi žijí takové zbabělé zrůdy. Proč se postavil ten dobytek přímo mně, a místo toho se vybíjí na nevinných zvířatech? Dávejte, prosím, pozor na své pejsky v Jihlavě Bedřichově. Úchyl může řádit dál. Jed je zabalený v anglické slanině. Modré granule Zeazinu na slimáky. Balíčky jsou převázané bílou nití,“ popsala hrůzný zážitek.

 

 

Byli jste svědky hrozivé události? Znáte oběť? Ozvěte se nám na mail zpravy@nova.cz nebo na telefon 606 09 09 09. Děkujeme.


GALERIE: Vražda ženy v Jihlavě

1
/
6
Zdroj: TV Nova
Vražda v Jihlavě - 1

Související témata:
hru TN.cz