finále v neděli

Ti mají ránu! Poznali byste finalisty SuperStar na fotkách z dětství?

Téma:

Finalisté SuperStar zalovili ve svých fotoalbech a ukázali dětské fotografie! Čtyři zbývající finalisté jsou na snímcích opravdu rozkošní a možná byste je ani nepoznali! Dá se ale s jistotou říct, že celá čtyřka vyrostla do krásy.

Poslední čtyři finalisté SuperStar zazpívají v neděli hity desetiletí. Pro některé písně se tedy vrátí několik let zpátky a nás proto zajímalo, jak vypadala před lety naše čtyřka finalistů.

 

Štěpán Urban dnes vypadá jako slušňák, vždycky to tak ale nebylo! Na fotce si totiž už jako hodně malý vychutnává pivo. Na druhé fotce by ho zase skoro nikdo nepoznal.

 

Emma Drobná měla odmalička ráda hudbu i pejsky. S čerstvě narozeným štěnětem se mazlila ve stodole na seně. Na dalším snímku se zas snaží zahrát na podomácku vyrobený gong.

 

GALERIE: Fotky z dětství finalistů SuperStar

1
/
12
Zdroj: TV Nova
Fotky z dětství - Štěpán Urban

 

To Pavol Kovaliček se zřejmě v mládí hodně rád učil, na fotce z první třídy pózuje s otevřenou učebnicí a tváří se jako vzorný školák. I druhá fotka je vážně roztomilá, dá se říct, že si to Palo v růžové sukýnce opravdu "dává".

 

 

Nejméně se změnil Dalibor Slepčík, ale není se co divit, když je mu teprve patnáct let. Podobně jako Palo pózuje na fotce ze školy jako vzorný prvňáček. Druhý snímek zase ukazuje, že Dalibor si se sestrou Sabinou byl blízký už od dětství.

 

Čtyřka finalistů zazpívá v pátém finále hity dekád. Další díl SuperStar sledujte už v neděli od 20:20 na Nově!

 

Takhle se radovali z postupu mezi nejlepší čtyřku:


 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

EXKLUZIVNÍ FOTO: To je ale nepořádek! Dalibor Slepčík ukázal své hotelové doupě!

Sabina Slepčíková týden po vypadnutí ještě neviděla syna! Jak je to možné?

epa TN.cz