pomsta partnerce

Tibora prý naštvala nevěra, podpálil chatu s dětmi. Byly doma samy

Regina Zajícová
Regina Zajícová
Publikováno 15. 1. 2020
Téma:

Košicemi v úterý otřásla tragédie, při které zemřely tři malé děti. Uhořely v chatce, kterou měl zapálit třicetiletý Tibor. Sám poté skončil ve vážném stavu v nemocnici. Motivem byla prý nevěra jeho partnerky. V době požáru byly v chatě pouze děti, maminka si odskočila na kávu. Celkem měla sedm dětí.

Kristián, Viktorka a Kristýnka žili se svou maminkou, čtyřmi sourozenci a třicetiletým Tiborem v chatě na východě Slovenska v městské části Košice-jih. V úterý kolem osmé hodiny ranní však jejich život vyhasl. Děti zemřely při požáru svého domova.

 

Založit ho měl úmyslně právě Tibor, který prý neunesl nevěru partnerky. Během požáru utrpěl popáleniny na 27 procentech těla a lékaři ho odvezli ve vážném stavu do nemocnice. Leží na jednotce intenzivní péče v umělém spánku. Po celou dobu ho hlídají policisté, kteří po požáru podezřelého zadrželi.

 

 

V době požáru maminka dětí v chatě nebyla, podle portálu tvnoviny.sk si odběhla na kávu. Policisté několik hodin zajišťovali na místě stopy. Následně budou společně s hasiči zjišťovat okolnosti, které vedly ke vzniku požáru, a také příčinu.

 

GALERIE: Požár chaty v Košicích

1
/
3
Zdroj: HaZZ
Požár chaty v Košicích - 1

TN.cz