Thriller v sále

Ticho, okřikli ostatní v píseckém kině opilce. Ten měl vytasit pistoli!

Pistole
Zdroj: Profimedia
Ilustrační snímek
Petr Zelený
Petr Zelený
23.2. 2020 15:27
Téma:

V nečekané drama se pro filmové fanoušky v Písku změnila sobotní večerní návštěva kina. Jeden z diváků totiž po výtce, aby se ztišil, kolem sebe údajně začal mávat pistolí. Následně ho zadrželi policisté.

Vyděšení návštěvníci kina na tísňovou linku volali po deváté hodině večer. K muži se zbraní okamžitě vyjela policejní hlídka. Už cestou se ovšem dozvěděla, že ozbrojený muž už z kina odešel a zamířil do centra města.

 

"Strážci pořádku na Kamenném mostě zastavili mladého muže (ročník 1991), odpovídajícího popisu. Za použití donucovacích prostředků a při následné osobní prohlídce zjistili, že má u sebe střelnou zbraň – expazní (plynovou) pistoli," řekl policejní mluvčí Milan Bajcura.

 

 

Zbraň mu policisté zabavili a dali mu dýchnout. Přístroj ukázal hodnotu přesahující 4,2 promile. "V kině kolegové následně zjistili, že muž byl během promítání hlučný a po napomenutí ostatními diváky vytáhl pistoli a držel ji v rukou. Na nikoho pravděpodobně nemířil ani jiným způsobem neohrožoval ostatní," doplnil Bajcura s tím, že je mladík podezřelý z výtržnictví.

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

TN.cz